Garažo vartų automatika: kokia labiausiai tinka Jums?

Šiais laikais garažas greta namų yra itin dažnas pasirinkimas. Nereikia eiti per lauką norint patekti į garažą ir atsisėsti į mašiną. Kadangi lietuviškas oras didžiąją metų dalį yra labai nemalonus – tokie garažai greta namų daugeliui žmonių atrodo ne kaip galimybė, tačiau būtinybė. Tiesa, garažai bus pilnai išpildyti tik tokiu atveju, jeigu pasirinkta vartų automatika atitiks tiek Jūsų, tiek kiemo ir pačios transporto priemonės poreikius.

Skirtingi garažo vartai ir skirtinga jų automatika nulemia tam tikras charakteristikas. Kuo plačiau susipažinsite – tuo bus paprasčiau pasirinkti.

Atveriami garažo vartai.

Vartų automatikaTai tradiciniai garažo vartai, kurių durys atsiveria į dvi skirtingas puses. Tokie gali būti ne tik rankomis atveriami vartais, tačiau ir automatiniai, kurie labai palengvina gyvenimą. Atvykstate į savo kiemą, o lauke labai nemaloniai lyga. Vieno mygtuko paspaudimu atsidarote vartus į važiuojate į vidų. Jeigu garažas su jungtas su namu – viskas dar patogiau. Tiesa, atveriamiems garažo vartams reikia daugiau vietos, ilgesnio kiemo. Juk jie turi pilnai atsidaryti ir nekliudyti mašinos.

Pakeliami plokštuminiai vartai

Dar vienas vartų pasirinkimas. Jie pasikelia į viršų, tačiau nesusilanksto, išlieka tos pačios formos kaip ir būdami “ramybės” būsenoje. Vėlgi, tokiems vartams turėti reikia daug vietos, ilgesnio kiemo. Juk jie turi pilnai pasielgti per visą ilgį, kuri dažnai yra apie 2.5 metro.

Pakeliami sekcijiniai garažo vartai

Dar viena garažo vartų rūšis – pakeliami sekcijiniai. Jie taip pat atsidaro į viršų, tačiau kadangi yra sudaryti iš mini sekcijų – kėlimosi metu susilanksto. Štai šis pasirinkimas yra labai puikus tokiu atveju, kai kieme nėra daug vietos, kadangi kai vartai keliasi – jie susilanksto. Mažiems kiemams tai puiki galimybė turėti vartų automatiką.

Apdailos pasirinkimas

Stilius yra vienas iš esminių kriterijų, kuris įvertinamas, kad ir ko ieškote. Natūralu, kad norisi tokio stiliaus vartų, kurie derėtų prie bendro namo interjero, kad visas vaizdas būtų skoningas.

Vartai gali būti išskirtinė namų aplinką puošianti detalė, tad pasirinkite tokius, kurie puikiai derės prie aplinkos.

Valdymo mechanizmas

Vartų automatika gali būti valdoma keliais skirtingais būdais. Nuo tradiciškiausio būdo iki pačio moderniausio, kurį dažniausiai renkasi komfortą mėgstantys asmenys. Taip pat skiriasi ir įranga, kuri padeda atidaryti ir uždaryti vartus. Pradėkime nuo to, kad ji gali būti atidaroma pulteliu. Tokiu atveju reikia atvykti kuo arčiau vartų ir dažniausiai paspausti vieną mygtuką, kai kuriais atvejais surinkti kodą. Kita galimybė yra mobilusis telefonas. Tuomet garažo vartai gali būti valdomi nuotoliniu būdu. Atidarykite jį ir išvėdinkite tuomet, kai lauke yra labai karšta. Tokia vartų automatika labai pagerina žmogaus gyvenimo kokybę.

Kaina

Nusistačius savo biudžeto galimybes kur kas paprasčiau pasirinksite vartus. Tiesiog tikslingas ieškojimas gali padėti sutaupyti labai daug laiko. Ieškokite internete, kur visa info pateikiama labai aiškiai ir paprastai.

Ilgaamžiškumas ir garantija

Susipažinkite su garantija, kuri būna nurodyta ant vartų pakuotės. Kuo ilgesnį laiką garantija galios – tuo labiau pasitikėsite vartais ir tuo pačiu norisi pirkti būtent tuos, kurie siūlomi kaip ilgaamžiai.

Automatiniai vartai gali kur kas labiau palengvinti žmonių gyvenimą. Paprasčiausiai išlipimas ir įlipimas į transporto priemonę taps kur kas paprastesnis ir greitesnis. Smulkmena, tačiau juk smulkmenos ir formuoja mūsų dieną.

2 mintys apie „Garažo vartų automatika: kokia labiausiai tinka Jums?“

  1. Automatiniai vartai tikrai labai patogūs. Delsiau juos įsirengti, bet tai vienas geriausių sprendimų. Svarbu pasirinkti tinkamą automatiką, kad vartus atidarius užtektų vietos kieme bei kad gražiai atrodytų prie tvoros.

  2. Automatiniai garažo vartai labai patogus įrenginys ypač, laikant automobili ne kieme o garaže. Pasirinkau, keliamus į viršų, taip pat dariausi ir atstumo daviklius, jei kas nutiktu tai, kad sustotu, nes turiu ir mažų vaikų ir gyvūnų kieme.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *