Automobilių vertinimas – tiksliai ir operatyviai

UAB „Marleksa“ – ilgametę patirtį vertinant kilnojamą ir nekilonojamą turtą turinti įmonė. Čia dirba profesionalūs savo srities specialistai, užtikrinantys kokybišką ir greitą darbą. Turto vertinimo paslaugos yra vykdomos griežtai remiantis profesiniais standartais, o įmonės klientų tarpe yra visiems puikiai žinomos didžiosios šalies įmonės. UAB „Marleksa“ vertina ne tik kilnojamą bei nekilnojamą turtus, o taip pat atlieka verslo bei įmonės akcijų vertinimą. Kadangi turto vertinimo metu turi būti atsižvelgiama į daugybę kriterijų, svarbiausia, kad šią procedūrą atliekantys asmenys būtų kompetetingi ir puikiai išmanantys atliekamą darbą. Įmonės biurai yra įsikūrę trijuose didžiausiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje.

Viena populiariausių sričių, kurios vertinimo prireikia kilnojamame turte – automobilių vertinimas. Tačiau kilnojamąjį turtą sudaro ne tik transporto priemonės, bet ir įvairūs įrengimai kaip staklės, gamybinis inventorius, įrankiai. Taip pat tai gali būti statybinė technika, elektros linijos, katilinės, sodų ar miško žemės ūkio produkcija, paukščiai, žuvys, auginami gyvuliai ir pan. Norint įvertinti automobilį, nesvarbu, ar esate pirkėjas, ar pardavėjas, nes paslauga yra atliekama abejais atvejais. Transporto priemonių vertinimo paslaugos gali būti: automobilio rinkos vertės nustatymas, atstatymo kaštai, žalos vertinimas eismo įvykio metu, likutinės bei muitinės vertės nustatymas i pan. Siūlydami priimtiną kainą kiekvienam besikreipiančiajam, „Marleksos“ ekspertai yra pelnę klientų pasitikėjimą ir teigiamus jų atsiliepimus apie vykdomą darbą.

Automobilių vertės nustatymas – dažniausiai pasitaikantis atvejis, todėl kokia yra lengvosios transporto priemonės rinkos vertė, įmonės darbuotojai nustato greitai ir operatyviai, pagal oficialių Lietuvoje parduodamų automobilių prekybos atstovų pateikiamus duomenis ar įsigyjimo dokumentus. Automobilio rinkos verte yra apibūdinama tam tikra pinigų suma, už kurią galima įsigyti identišką automobilį. Lietuvoje nustatyti automobilio vertę gali tik tam specialius leidimus ir teises turinčios įstaigos ar agentūros. Todėl prieš nuspręsdami, kam patikėsite šį darbą, pasidomėkite, ar įmonė/privatus asmuo turi tam reikalingą kompetenciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *