Jaukioms poilsio erdvėms lauke – specialus apšvietimas

LEDJeigu norite, kad led lauko šviestuvai kurtų prasmę, tuomet pirmiausia sugalvokite, kur jums reikėtų tuos šviestuvus dėti. Jeigu nusipirksite nuostabius šviestuvus, tačiau nežinosite, kaip ir kur juos pritaikyti, tuomet kažin, ar būsite labai patenkinti. Pirmiausia reikėtų turėti erdvės idėją, kurią norėtumėte sukurti labai gražiai.

Girliandos medžiuose

Vienas iš geriausių dalykų, kurį gali padaryti led lauko šviestuvai, ir tai bus labai gražus sprendimas. Nueikite į nuotraukų ir paveikslėlių virtualų sandėlį „pinterest“, ir pamatysite, kad dabar labai madingos šviestuvų girliandos, kurios apsiveja nuostabias medžių ir krūmų šakas bei lauko erdvėms suteikia nepaprastą jaukumą. Galbūt anksčiau mes šviečiančias girliandas medžių šakose mums primindavo tik Kalėdas ir panašias šventes, labiausiai žiemą. O štai dabar pats stilingiausias lauko eksterjeras visgi turės ir šilčiausią rugpjūčio naktį šviečiančias girliandas medžiuose. Tai tiesiog suteikia daug jaukumo ir grožio, tad vertėtų pasirinkti tai bet kuriuo atveju, kad ir kokią lauko erdvę rinksitės. Tik svarbu pasistengti tas LED lempas ar šviestuvų girliandas sukabinti taip, kad būtų visiškai saugu ir nekiltų jokių gaisro grėsmių.

Pavėsinės apšvietimas

Panašus reikalas yra ir su pavėsinių apšvietimu. Jeigu kažkada anksčiau būdavo normalus dalykas apšviesti pavėsinių kraštelius ir turėklus tik Kalėdų proga, tai dabar tas vaizdas iš Kalėdų atvirukų ateina ir į įprastą metų laiką, į visus metų laikus. Vasara – tas laikas, kada būname lauke daugiausia, nes šilta ir smagu. Tačiau taip pat tai gali būti ir jauku. O kas yra jaukiau, negu Kalėdinės atributikos? Kadangi Kalėdos jau seniai tapo tik komercine švente, niekas mūsų neriboja. Galbūt dėl to taip ir atsitiko, kad šiuolaikiniai stilingų lauko erdvių kūrėjai nusprendė pasiskolinti tas žiemos atributikas ir sudėti jas į vasarą. Tad dėl to taip ir smagu būna lauke, kai pavėsinėje šviečia dailios girliandos. Taip pat yra ir daugiau dalykų, kurie gali apšviesti pavėsinę. Čia gali kaboti puikus žibintas, taip pat, jeigu norisi kurti senovinė stilių – kelios į žibalines lempas panašias šviesas.

Terasa prie namo

Galiausiai – kas gali būti jaukiau ir dailiau, nei terasa prie namo. Ji taip pat turėtų būti gražiai apšviesta. Tad tą ir galima padaryti. Terasa prie namo gali būti apšviečiama tiek įprastais lauko šviestuvais, tiek toršerais, tiek pakabinamais šviestuvais. Kiemo tvoros ir vartai taip pat gali būti gera apšvietimui skirta vieta.

Viena mintis apie „Jaukioms poilsio erdvėms lauke – specialus apšvietimas“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *