Garažo vartų automatika: kokia labiausiai tinka Jums?

Šiais laikais garažas greta namų yra itin dažnas pasirinkimas. Nereikia eiti per lauką norint patekti į garažą ir atsisėsti į mašiną. Kadangi lietuviškas oras didžiąją metų dalį yra labai nemalonus – tokie garažai greta namų daugeliui žmonių atrodo ne kaip galimybė, tačiau būtinybė. Tiesa, garažai bus pilnai išpildyti tik tokiu atveju, jeigu pasirinkta vartų automatika atitiks tiek Jūsų, tiek kiemo ir pačios transporto priemonės poreikius.

Skirtingi garažo vartai ir skirtinga jų automatika nulemia tam tikras charakteristikas. Kuo plačiau susipažinsite – tuo bus paprasčiau pasirinkti.

Atveriami garažo vartai.

Vartų automatikaTai tradiciniai garažo vartai, kurių durys atsiveria į dvi skirtingas puses. Tokie gali būti ne tik rankomis atveriami vartais, tačiau ir automatiniai, kurie labai palengvina gyvenimą. Atvykstate į savo kiemą, o lauke labai nemaloniai lyga. Vieno mygtuko paspaudimu atsidarote vartus į važiuojate į vidų. Jeigu garažas su jungtas su namu – viskas dar patogiau. Tiesa, atveriamiems garažo vartams reikia daugiau vietos, ilgesnio kiemo. Juk jie turi pilnai atsidaryti ir nekliudyti mašinos.

Pakeliami plokštuminiai vartai

Dar vienas vartų pasirinkimas. Jie pasikelia į viršų, tačiau nesusilanksto, išlieka tos pačios formos kaip ir būdami “ramybės” būsenoje. Vėlgi, tokiems vartams turėti reikia daug vietos, ilgesnio kiemo. Juk jie turi pilnai pasielgti per visą ilgį, kuri dažnai yra apie 2.5 metro.

Toliau skaityti „Garažo vartų automatika: kokia labiausiai tinka Jums?”