Vestuvinis maršrutas po Londoną

Kai samdoma prabangi, graži wedding car hire London, akivaizdu, kad kažkas planuoja savo meilės šventę. Gražios mašinos pasirenkamos neatsitiktinai – tikimasi, kad jos pateks į nuotraukas ir amžiams liks kaip įrodymas gražios, stilingos ir elegantiškos šventės. Tokiai šventei svarbu parinkti ne tik eras mašinas, bet ir gražų maršrutą, atskleidžiantį Londono grožį, miesto puošnumą, šventės svarbą ir jaunavedžių santykius. Kur keliauti išsinuomojus mašiną per vestuves Londone?

Nacionalinė galerija, Britų muziejus

LondonasPirmiausia rekomenduojama keliauti ten, kur nuveda daugybės turistų keliai – į Nacionalinį muziejų bei Britų muziejų. Ten yra sukaupta viso pasaulio grožybių, meno paveldo. Tai yra unikali vieta, kuriai prilygsta nebent Luvras, todėl Nacionalinėje galerijoje tikrai pamatysite daug gražių dalykų. Verta pasirinkti vieną iš muziejų, o ne planuoti it uoliam turistui aplėkti visas. Juk vestuvės, reikės ir daugiau dalykų padaryti. Gal net nebūtina eiti pilnai į visą ekspoziciją – pakaktų tiesiog apsilankyti nedideliam pusvalandžiui ar valandai, nusifotografuoti prie darbų ir nuostabios architektūros. Šios vietos išsiskiria puikiais pastatais, juose ir įkurdinti garsieji muziejai.

St. James parkas

Taip pat kelionės metu privaloma pasivaikšiočti su fotografu švento Džeimso parke, nes tik jame yra tokie nuostabūs vaizdai. Nors erdviau yra Heide parke, tačiau mažesniame jaukiame Džeimso parke yra daug gražių vaizdų: gėlynų, medžių, tvenkinių, o svarbiausia, ten lankosi labai daug paukščių, skirtingų rūšių. Tai labai tinkama kryptis vestuvėms. Parke yra ir keletas nuostabių tiltelių, ant kurių užlipus atsiveria puikūs vaizdai tiek parke, tiek toliau matosi graži architektūra.

Trafalgaro aikštė

Tai – pagrindinė miesto aikštė, taip pat pasižyminti nuostabia architektūra, neeiliniais vaizdais. Jeigu norite čia keliauti, pasirūpinkite tuo, kad būtų kur prisiparkuoti. Londonas yra gana užspausta mašinomis vieta, taigi, numatykite laiko, kad reikės paieškoti, kur gi priparkuoti savo gražiąją vestuvinę mašiną.

Šv. Pauliaus katedra

Jeigu tuokiatės ir kokioje kitoje bažnyčioje, tačiau šv. Pauliaus katedroje galite pamatyti daug nuostabių vaizdų. Čia verta taip pat užsukti ir įsiamžinti, ar bent jau prie jos padaryti keletą kadrų. Tai viena iš įspūdingų Londono architektūros įžymybių, ir ją praleisti būtų didelė klaida. Tad būtinai ten pasirodykite su visa palyda, svita ir gražiausia savo nuomota mašina. Ką aplankysite šias vietas, taip pat galite pravažiuoti ir gražiuoju karališkuoju tiltu, paplaukioti upe su specialia barža arba jachta, nuveikti daug kitų dalykų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *