Užuolaidos Vilniuje – kokybiškos ir inidividualios

GD CreationsInterjero ir tekstilės įmonė „GD Creations“ savo veiklą skaičiuoja jau septynioliktus metus. Įmonė teikia dizainerio paslaugas, kuomet į kliento namus ar biurą atvykęs asmuo konsultuoja audinių klausimais, pateikia jų paletę tam, kad pasiūlytų tinkamiausią variantą užuolaidoms, romanetėms ar kitam interjero puošybos gaminiui. Taip pat dizaineriai modeliuoja tekstilę, pagal individualius užsakymus siūna arba padeda išsirinkti iš jau turimo asortimento užuolaidas, lovatieses, pagalvėles ir kt. Taip pat įmonė montuoja ir konsultuoja karnizų klausimais bei užsiima pasiūtų užuolaidų kabinimu kliento pageidaujamoje erdvėje.

Užuolaidos Vilniuje, kurias siūlo „GD creations“ yra praktiškos, gali būti vienspalvės arba margos. Tekstilės gaminiai sušildo interjerą, suteikia jam erdvumo įspūdį ir, žinoma, atlieka savo funkciją. Įmonė gali pasiūti tiek dienines, tiek naktines užuolaidas, skirtas įvairaus tipo kambariams. Jeigu klientai turi poreikį, prie užuolaidų gali būti priderintos drapiravimo juostelės, kutai ar kiti dekoro elementai. Skoningi ir profesionalūs sprendimai bet kuriuos namus ar biurą gali paversti šiuolaikine ir išskirtine erdve, kurioje jauku ne tik ilsėtis, bet ir dirbti.

Pasak interjero dizainerių, populiariausių užuolaidų sąrašuose išlieka tiek žemę šluojančios užuolaidos, tiek trumpesnės. Svarbiausia, kad jos būtų priderintos prie namų interjero ir esamai erdvei suteiktų šviesos bei erdvės. Jeigu kambarys, kuriame bus kabinamos užuolaidos yra nedidelis, o norima įsigyti žemę siekiančias užuolaidas, svarbu parinkti tinkamą jų spalvą, o įmonė siūlo tiek sandėlyje laikomų, tiek kitų gamintojų audinių pavyzdžius. Jeigu klientai pageidauja įsigyti karnizus ar lubinius bėgelius, taip pat rekomenduojama kreiptis į interjero dizainerius, kurie pateiks individualų pasiūlymą. Galima rinktis iš įmonės sandėlyje esančių lubinių bėgelių arba rinktis iš vokiškų gaminių „Art deco“.

Įmonės tinklapyje gausu turimų audinių, kutų, drapiravimo juostelių pavyzdžių, kuriuos peržiūrėjus klientams tampa lengviau išsirinkti norimą gaminį. „GD creations“ taiko įvairias akcijas bei nuolaidų pasiūlymus nuolatiniams ir naujiems klientams, o visi norintys visuomet mielai laukiami įmonės biure Vilniuje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *