Trumpa vasara – daugiau kelionių

Kelionė mikroautobusuKaip dažnai rūpinatės mikroautobusų nuoma Klaipėdoje? Jeigu planuojate vasaros smagią kelionę, tikriausiai jau metas pradėti apie tai galvoti. Keliauti galima po užsienį ir pas kaimynus, jeigu tik turite išsinuomavus patogų kelionių autobusą. Štai keletas idėjų kelionėms su autobusu po Lietuvą ir apylinkes.

Kelionės prie jūros ne tik Lietuvoje

Visų pirma, kelionės Klaipėdoje gali būti tikrai puikus pasirinkimas tiesiog dėl to, kad tai mūsų gražusis Pajūris. Daugumoje kelionių vadovų, pristatant Lietuvą, nurodomos bent dvi vietos, kurias verta aplankyti kaip išskirtines. Tai paprastai yra Kryžių kalnelis prieš Šiaulių ir Kuršių Nerijos kopos. Pastarasis, manome, tikrai vertas daug dėmesio. Mūsų baltos kopos tinka ir filmų apie kitas planetas filmavimams, ir jaukiems apsilankymams bei atostogoms. Žinoma, tokiu atveju reikėtų su autobusu keltis keltu ir perplaukti į Smiltynę. Kita vertus, galima autobusą ir palikti prieplaukoje, o keltis žmonėms bei vėliau keliauti vietiniu autobusu, tik tai būtų nelabai efektyvu ir produktyvu. Taip pat galima su nuomotu autobusu išvažiuoti iš Klaipėdos ir nukeliauti į Latvišką pajūrį. Ši kaimyninė šalis pajūrio turi tiek, kiek mes laukų – ištisas prerijas. Tad ten nesutiksite žmonių ir turbūt niekur nepamatysite tokio sausakimšo vaizdelio kaip vasarą Palangoje. Todėl verta pavažiuoti dar šiek tiek kilometrų ir atostogauti Latvijoje.

Piliakalnių lankymas

Taip pat mikroautobusų nuoma kaina prieinama gali būti patraukli ir norintiems aplankyti piliakalnius. Dabar juk piliakalnių metai. Atrodytų, na ir kuo gi jie tokie įspūdingi? Tačiau mūsų lygumų krašte piliakalniai yra tarsi natūralūs apžvalgos bokštai. Taip pat jie yra strategiškai geriausios reljefo vietos, dėl to jas kažkada valdovai ir pasirinko pilims statyti. Mūsų individuali rekomendacija: aplankyti Dubingių ir Merkinės piliakalnius. Dubingių piliakalnis nuostabus dėl to, kad šiltuoju metų laiku jis yra tarsi didelis gražus plokščiakalnis, apaugęs medžiais, aplink plytint Asvejos ežerui, kuris atrodo lyg žydra kalnų upė. Merkinės piliakalnis vertas ekskursijos, nes nuo jo matosi puiki Merkio ir Nemuno santaka, o taip pat ir didžiulis tiltas per Nemuną.

Kitos ekskursijos

Dabar yra puikių interaktyvių žemėlapių, kurie leidžia pamatyti įdomius, dėmesio tikrai vertus lankytinus objektus netoliese. Tą ir rekomenduojame padaryti, planuojantiems ekskursiją autobusu. Upių slėnių lankymas gali būti nepamirštama ekskursija giedrą ir saulėtą, karštą vasaros dieną.Kelionės po pilis ir paveldo objektus tiks net ir niūresnėms dienoms.

Viena mintis apie „Trumpa vasara – daugiau kelionių“

  1. Mes jau kartą keliavome po Lietuvą išsinuomoję mikroautobusiuką, buvo labai smagu. Šiais metais norėjosi kažko naujo, tad su kompanija nusprendėme keliauti į Suomiją su keltu. Jau nusipirkome bilietus ir laukiame savo kelionės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *