Ką daryti, kad tavo svetainė nedingtų internete

Nemokami skelbimaiJeigu kažkur nemokami skelbimai skelbia apie jūsų atliekamus darbelius, tai dar nereiškia, kad jau jus dabar visi labai gerai matys. Norint neištirpti interneto platybėse, reikia daugiau pasistengti ir pradžioje šiek tiek susipažinti su skaitmeninės rinkodaros bei reklamos pagrindais.

Internetas – kaip jūra

Nieko klaidingo internetą palyginti jūrai, kadangi jis tikrai toks ir yra: kuo daugiau laiko eina, tuo labiau kiekvienas tiesiog žmogus ten atsiranda. Šioje jūroje maudosi kiekvienas verslas ir kiekvienas žmogus, turintis socialius ryšius. Internete susikūrus svetainę, dar nereiškia, kad jau ją kažkas matys ir jūs galėsite iš karto užkariauti pasaulį. Dar reikės pasistengti, nes galbūt net ieškant per google bus neįmanoma jūsų rasti. Susikūrėte svetainę – nereiškia, kad jau esate matomas. Gal esate maža leidykla. Žmogus ieškos su žodžiais "leidykla Vilniuje" ir ras daug rezultatų, o jūsiškis atsidurs kokiame 150 – ame rezultatų puslapyje, kur paprastai žmonės neateina ir nieko nereikia. Taigi, reikės galvoti, ką daryti, kad internetas jums leistų būti matomais.

Reikia skelbtis visais būdais

Pirmiausia, gera idėja yra susikūrus svetainę toliau investuoti į reklamą. Ji gali būti labai įvairi. Tai ir nemokami skelbimai bei skelbimų portalai, ir mokamų skelbimų katalogai. Jeigu tai vietos, kur žmonės dažnai užsuka ir kažko ieško, tuomet jums tikrai verta taip pasiskelbti. Ten jums beliks pranokti visus kitus, kurie skelbimus taip pat deda, ir turėsite sėkmingą galimybę darbuotis. Taip pat jums vertėtų skelbtis ir su Google reklama. Tą galima daryti rečiau, tačiau verta. Kai kurias sritis yra geriausia reklamuoti feisbuke, tačiau tam reikės susikurti feisbuko paskyrą bei turėti žmones, kurie tą paskyrą administruotų, kadangi reikės sukurti patrauklų turinį ir bendrauti su žmonėmis. Taip pat ten irgi galima dėti skelbimus. Tačiau daug kas priklausys nuo srities, kurią gvildensite. Tarkime, kokie statybų projektai feisbuke mažiau populiarūs. O socialinės iniciatyvos – labiau.

Užsisakyti SEO paslaugas

Vien tik nemokami skelbimai ir atsiradimas jų kataloguose jau šiek tiek pagerins jūsų svetainės seo bei jus šiek tiek pakels į viršų. O ką dar kalbėti apie seo paslaugas, kurių jums reikės imtis tuomet, kai užsisakysite jas pas profesionalus. Tuomet jūsų svetainė tikrai atsiras jūsų paieškos viršuje ir interesantai mielai norės su jumis pirmiausia susisiekti bei užsisakyti, pirkti paslaugas ar domėtis kitais dalykais, kuriuos jūs siūlote.

Viena mintis apie „Ką daryti, kad tavo svetainė nedingtų internete“

  1. Aš patarčiau jau kuriant svetainę pirkti seo paslaugas, nes kuo anksčiau yra taisomos klaidos, tuo galutiniam variante viskas mažiau kainuoja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *