Surasti tinkamą butą nelengva

TerasosGiedrė jau kuris laikas Palangoje ieško sau buto. Kaip ji sako, nors parduodami butai Palangoje ir yra neblogi, bet surasti tą tobulą variantą visada yra sunku.

Reikalavimai

Moteris sako, kad reikalavimus teikia gana paprastus. Kadangi ji planuoja ten gyventi pati, tai ieško buto, kuris būtų 1 arba pusantro kambario dydžio. „Tikrai labai mėgstu privatumą, todėl norėčiau, kad jeigu pas mane kažkas nakvoja, būtų ir kitas kambarys. Tikėtina, kad vasarą taip būtų gana dažnai, kadangi Palangoje butai yra reikalingi sezono metu, kai žmonės atvažiuoja atostogauti. Taigi, tai jau negali būti pats mažiausias bendrabučio tipo18 kvadratinių metrų butas, tai jau turi būti kažkas šiek tiek didesnio. Kitas svarbus dalykas, tai, kad butas turi būti su savais patogumais. Nenoriu pirkti bendrabučio. Aišku, būna, kad žmonės paskui atskirai pas save tuos visus patogumus įsirengia, bet man tai atrodo papildomas vargas. Apskritai, galiu pirkti tik pilnai įrengtą butą. Kadangi jam gauti imu būsto paskolą, tai reikia, kad tas būstas ir atitiktų reikalavimus. O kokie tie reikalavimai? Na, visgi visų pirma butas iš tiesų privalo būti gerai įrengtas, jau tinkamas gyvenimui. Arba turi turėti papildomas pinigų sumas, skirtas remontui, bet tą paprastai sunku įrodyti, o aš deja tokių sumų net ir neturiu. Taigi, man smagu, kad butai ten bent jau nėra tokie brangūs kaip sostinėje, nes ten galima juos įsigyti įrengtus už tokias kainas, už kokias Vilniaus pakraštyje neįrengtas kainuoja butas. Aišku, kadangi Palanga yra kurortas, norisi, kad ir jūra būtų ne už devynių mylių“, – sako Giedrė.

Pasirinkimas

Ji sako, kad norint gauti gerą butą, reikia nuolat sekti tą butų rinką. „Pavyzdžiui, pernai buvau net du radusi tokius butus, kurie man būtų tikę, net vieną apsižiūrėjau. Deja, tada dar nežinojau, kad negausiu būsto paskolos, kadangi neturiu pakankamai išdirbto stažo. Tačiau tą rinką aš stebėjau nuolat ir matydavau, kad geri pasiūlymai butų pardavimo atsiranda nedažnai. Šiuo atveju, aš irgi stengiuosi nepraleisti savo šanso. Aišku, čia ne sostinė. Čia ne tik pasiūla, bet ir paklausa yra žymiai mažesnę. Jeigu nori, gali skambinti prekybos agentūrai vos praėjus 5 minutėms nuo skelbimo įdėjimo. Bet jeigu ir paskambinsi po 5 dienų, gali būti, kad vis tiek būsi dar tik pirmas ar antras interesantas“, – sako ji.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *