Šaldytuvo valymas – nemalonus, bet būtinas

Samsung kainaNiekam nepatinka valyti šaldytuvo, net jeigu valomi gražiausi Samsung šaldytuvai. Tačiau tai yra neišvengiama procedūra, siekiant, kad jūsų buitinė stambioji virtuvinė technika tarnautų kuo ilgiau. Taigi, jeigu jūsų virtuvėje spindi Samsung prekės ženklas, dar nereiškia, kad tai viskas, ką jums reikia apie tai žinoti. Kaip valyti šaldytuvą?

Pasirūpinkite produktais

Jeigu jūsų Samsung šaldytuvai jau seniai valyti, metas imtis darbo. Pirmoji užduotis – pasirūpinti produktais. Tikriausiai išimdami juos visus iš Samsung šaldytuvo, pastebėsite pirmiausia tai, kad dauguma yra net nebūtinai turintys būti šaltoje temperatūroje. Kažkodėl Samsung šaldytuve laikote konservuotus žirnelius, kukurūzus, marinuotus agurkėlius – kai tokie gaminiai parduotuvių lentynose stovi įprastoje temperatūroje ir negenda. Taigi, ir jūs galite juos laikyti kur nors kitur. Kad ir po suolu ant žemės. Taip pat pastebėsite, kad šaldytuve ilgai laikėte daug įvairių kruopų bei prieskonių, kuriuos kažkada ten sudėjote, nes norėjote apsaugoti nuo maistinių kandžių. Visgi, bus neišvengiamai ir visokių greitai gendančių produktų. Tad prieš imantis šaldytuvo tvarkymo geriausia, aišku, iškart suvartoti kuo daugiau maisto, kurį galima suvartoti. Šaldytuvo geriau netirpdyti vasarą, verčiau tą atlikti pavasarį, rudenį, kada ir bute, ir lauke vėsiau. Tuomet kitus gendančius produktus tiesiog galėsite padėti į balkoną.

Pravalykite paviršius

Vos viską išėmus, pravalykite paviršius, kad neliktų trupinių kalnų, visokių išbėgusių skysčių, kurie čia jau seniai. Kol įjungtas šaldymas, tie seni likučiai bent nedvokia, o kai imsite tirpinti, pasklis baisus dvokas. Todėl geriau išvalykite tai iš anksto.

Išimkite dalis

Išimkite stalčius, lentynėles, groteles, stiklus. Viską, ką įmanoma. Sudėkite į vonią ir gražiai išplaukite, naudodami chemines priemones. Palikite džiūti.

Tikėkitės potvynio

Prieš išjungiant šaldytuvą iš elektros lizdo, tikėkitės, kad bus potvynis. Pasiruoškite tam, visur aplink ant žemės pridėkite sukudurų. Šaldytuvo tirpinimo metu nebėkite iš namų, peržiūrėkite kaip viskas vyksta. Stabdykite potvynius šluostydami balas, nes jeigu to nepadarysite, į duris pasibels kaimynai ir praneš, kad mokėsite už jų euro remontą, nes per sienas sunkiasi vanduo.

Generalinis valymas

Kai viskas ištirps, skysčius išvalykite, o šaldytuvą išplaukite, išblizginkite su chemikalais taip, kad jaustųsi – čia tikrai buvo valyta ir tvarkyta. Turi būti taip švaru, kad net išjungtas jis ne primintų kvapais buvusias patirtis, o kvepėtų valymo priemonėmis. Galiausiai sudėkite atgal lentynas, stalčius, spinteles, įjunkite šaldytuvą, parsineškite iš balkono maistą, kurio, tikimės, nesuėdė laukinės katės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *