Perku mišką visoje Lietuvoje

Perku miskaJeigu nutarėte parduoti mišką, nesvarbu, jis jaunas, brandus, iškirstas ar esantis po tarpinių kirtimų. UAB ,,Miškų projektai“ ne tik perka įvairių tipų mišką, tačiau taip pat teikia įvairias kitas miškininkystės paslaugas kaip konsultacijos miškininkystės klausimais, prekiauja apvalia mediena malkomis, ruošia miškus kirtimams bei ištraukimams, skubiai vertina miškus, želdina kirtavietes, padeda norint parduoti medieną, ruošia miškotvarkos projektus ir pan. Įmonėje dirbantys profesionalūs specialistai užtikrina palankias kainas ir sąlygas asmenims, parduodantiems mišką.

Internete, laikraščiuose apstu informacijos su skelbimais parduodu ar perku mišką. Atrodytų, kad galimybių parduoti yra išties daug, tačiau kaip būti tikriems, jog miško plotu bus pasirūpinta tinkamai, o neigiami padariniai gamtai nebus sukelti? Socialiai atsakingos įmonės be jokios abejonės saugo gamtą ir asmens parduodamame miške nevykdo jokių pažeidimų. Aukščiausią kainą „Miškų projektai“ moka parduodantiems brandų mišką plynam arba einamajam iškirtimui ir jeigu miško plotas yra didelis.

Kreiptis į įmonę galite pildant užklausos formą internetu. Joje reikia įrašyti savo vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą, telefoną, Kadastrinį numerį, arba, jeigu jo neturite – Registrinį, jūsų siūlomą kainą už vieną hektarą miško bei įrašyti pastabas. Į jūsų siųstą užklausą bus atsiliepta 24 valandų bėgyje. Taip pat su įmonės darbuotojais galite susisiekti tinklapyje nurodytu telefono numeriu ir visą informaciją suteikti telefonu arba galite siųsti elektroninį laišką. Stipriausia Lietuvoje dvejus metus iš eilės išrinkta įmonė yra pelniusi teigiamus klientus atsiliepimus už operatyviai ir tiksliai atliekamas pareigas.

Visiems, parduodantiems miškus, apsilankius notaro biure reikia sudaryti pardavimo-pirkimo sutartį, o kiekvienam pirkimo atvejui gali reikėti skirtingų dokumentų. Remiantis bendra tvarka, šiai procedūrai atlikti reikia turėti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą ir šiuos dokumentus: pažymą iš Valstybės įmonės kadastro arba Registrų centro, pirminio turto įsigijimo dokumentus, pažymas dėl mokesčių sumokėjimo. Be to, parduodant mišką svarbu turėti visus nuosavybę patvirtinančius dokumentus. Daugiau informacijos visuomet suteiks notaras ar jo įgaliotas asmuo kaip padėjėjas ir pan.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *