Kaip veikia AdWords reklama?

Adwords sprendimaiAtėjo metas, kai norint išbandyti savo jėgas versle ir pabandyti pomėgius, gabumus ar pastaruoju metu tobulintus įgūdžius paversti nuolatine veikla, atnešančia pajamas, iš kurių galėtumėte pragyventi, nebereikalingos tokios didelės investicijos. Dėl to galėtume padėkoti visagaliui internetui, kuris leidžia be jokio vargo ar didelių pastangų žmonėms paslaugų ir prekių ieškoti elektroninėje erdvėje. Džiugina ir tai, kad norint atsidaryti parduotuvę, ji neturi būti fizinė. Taigi, jei jau seniai svajojate apie nuosavą verslą arba jau pradėjote jį įgyvendinti ir susikūrėte internetinę svetainę, kuri taps pagrindiniu jo sklaidos būdu, jums tikrai aktualu žinoti, kas yra AdWords reklama, galinti pritraukti naujų klientų, ir kaip ji veikia.

Googel AdWords – kas tai?

AdWords reklama – tai skaitmeninės rinkodaros procesas, kurio metu pagal rinkoje populiariausius arba į tikslinę auditoriją nukreiptus raktinius žodžius sukuriate kampaniją. Jos tikslas – Google erdvėje transliuoti skelbimus, kurie pagal jūsų pačių pasirinktus nustatymus atsiduria paieškos sistemos viršūnėje, dešiniajame ekrano kampe, vaizdinės reklamos tinkle, Youtube kanale ir pan. AdWords reklama naudinga tuo, jog galima patiems nustatyti, kokiuose regionuose ar Google AdSense valdomuose plotuose rodyti jūsų skelbimus.

Kaip tai veikia?

AdWords reklama patraukli tuo, kad naudojantis tokiais Google teikiamais skelbimų platinimo būdais kaip remarketingas ar DSA (dinaminis marketingas), galima pasiekti vartotojus, kurie jau yra lankęsi konkrečioje svetainėje arba pagal automatinius algoritmus pasiekiami būtent tuo metu, kai lankydamiesi kituose tinklapiuose ieško prekių ar paslaugų, atitinkančių jūsų veiklos pobūdį.

AdWords reklama populiari ir dėl to, kad jos užsakovas moka tik už apsilankymus jo puslapyje. Taigi, nė vienas centas nelieka išleistas veltui – turite aiškius lankytojų srautus, kurie atkeliavo būtent per Google AdWords reklamą.

Kodėl AdWords reklama?

Ši reklamos priemonė nereikalauja ilgo ir kruopštaus darbo, kuris paprastai praleidžiamas įgyvendinant visus SEO reikalavimus. Kadangi jums pakaks puikaus analitinio mąstymo ir gebėjimo pritaikyti tinkamus reklamos būdus, Google AdWords reklama puikiai tiks jei pradedate dirbti su skaitmenine rinkodara.

Viena mintis apie „Kaip veikia AdWords reklama?“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *