Oro kondicionieriai – įvairaus dydžio patalpoms vėsinti

Oro kondicionieriaiUAB „Index“ – šaldymo kameromis, prekybine, restoranų įranga, oro kondicionieriais, vėdinimo sistemomis bei įrenginių taisymo bei prekybos darbais užsiimanti įmonė. Daugiau nei 10 metų patirtį turinti įmonė bei joje dirbantys profesionalūs darbuotojai klientams pataria restoranų įrangos, patalpų vėdinimo, šaldymo bei kitokios paskirties įrenginių klausimais. Technologiškai sudėtingi ir atsakingai vykdomi projektai pelnė klientų pasitikėjimą, o rekomendacijos įrangos įdiegimo, taisymo klausimais ne vienai įmonei bei privatiems klientams padėjo pasiekti puikių rezultatų. Atėjus vasarai, vienas pagrindinių darbų, kuriuos vykdo „Index“ – oro kondicionierių parinkimas, montavimas bei jų priežiūra. Esant šiltiems orams biuruose reikalingas vėsus ir tinkamas darbui oras, padedantis susikaupti ir tinkamai vykdyti darbus. Norint užtikrinti vėsų patalpų orą, oro kondicionieriai tampa neatsiejamu biurų ar privačių būstų įrenginiu.

Vienas populiariausių pasirinkimų bet kokio tipo patalpose – sieniniai oro kondicionieriai. Jie gali būti buitiniai ir komerciniai. Pagrindinis jų skirtumas – galia. Komerciniai kondicionieriai pasižymi didesniu galingumu nei įprasti buitiniai, todėl yra ypač tinkami norint atvėsinti didesnes patalpas kaip įvairios parduotuvės, kavinės, restoranai, administracinės patalpos ir pan. Sieniniai oro kondicionieriai ne tik vėsina patalpas, bet specialių funkcijų dėka gali jas drėkinti, džiovinti, primaišyti šviežią lauko orą bei atlikti kitas funkcijas. Įdiegiant naujausias technologijas tokio tipo kondicionieriuose, yra neutralizuojami nemalonūs kvapai kaip tabako dūmai, nukenksminami įvairūs alergenai, bakterijos, virusai. Ekonomiški, modernūs ir didelės priežiūros nereikalaujantys kondicionieriai yra puikus pasirinkimas, norintiems paprastai valdomų, tačiau efektyviai veikiančių įrenginių. Šiuolaikiniai kondicionieriai gali būti ne tik įprastų spalvų kaip balta ar pilka. Jeigu patalpos yra įrengtos moderniai, toks įrenginys gali tapti patalpos akcentu, jei šį pasirinksite netradicinės spalvos kaip raudona, geltona, juoda.

Mažesnėse patalpose nei kavinės, administracinės patalpos ar parduotuvės yra renkamasi buitiniai oro kondicionieriai. Šie skirti mažesnių patalpų vėsinimui, tačiau veikia taip pat efektyviai. Norint pasikonsultuoti dėl norimo įrenginio tipo, montavimo ar bet kokiais kitais klausimais, visuomet galite kreiptis į kondicionieriais prekiaujančią įmonę elektroniniu paštu ar telefonu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *