Kai tau 30 – staiga patraukia „ant“ apželdinimo

ApželdinimasSulaukusios 30, labai dažnai moterys pasidairo panašios savo pomėgiais, iš kurių vienas neretai yra apželdinimas. Štai dvi draugės nuėjo į šiuolaikinio meno parodą ir toje parodoje labiausiai rūpėjo jaunesnei menas, o vyresnei – augalai.

Vaikštote po parodą, o rūpi tik gėlės

Jeigu vaikštant su drauge po parodą pastebite, kad jai rūpi tik apželdinimas, kur koks padėtas vazonas su gėlėmis, interjerui paįvairinti, tai yra klasikinė situacija. Su laiku, daugybei žmonių atsitinka panašūs pokyčiai, visi ima norėti panašių dalykų. Šiuo atveju, galbūt bičiulei labiau nei bet kada rūpi augalai, kaip jie atrodo, auga. O vėliau gal ir bus planų turėti savų augalų. Kodėl taip atsitinka? Gal pabūni tame jaunuolio kailyje, kai labiausiai domina tik barai ir sostinės centro gyvenimas, o vėliau nori kažką daryti kitokio. Merkti rankas į žemes, ten suteikti gyvybę ir iš sėklos išauginti salotą.

Imate dažniau važinėti į sodą ar pas tėvus

Kad apželdinimas ima turėti kitą reikšmę gyvenime, išduoda ir dažnesni vizitai pas tėvus. Štai ilgą laiką vos pavykdavo į metus du kartus atvažiuoti, ir tai maivantis prieš draugus, kad „teks važiuoti pas tėvus“ su nepasiteisinimo grimasa. O sulaukus 30, kažkaip pati širdis traukia į gimtinę ir net atsiranda keistas, nepaaiškinamas noras vasarą pabūti ten ilgiau – gal net atvažiuoti pagyventi kelioms savaitėms. Sunku nuslėpti ir pagrindinę tokių norų priežastį. Juk iš tiesų taip norėtųsi ten pabūti tol, kol sudygsta pasodinti augalai šiltnamyje.

Namuose atsiranda daug gėlių

Atitinkami pokyčiai lydi ir namų erdves. Jeigu labai ilgai nesinorėjo net žiūrėti į kambarines gėles, o išsinuomavus butą pas bobutę, tuojau pat numarindavote jos kambarinius augalus, tai staiga viskas pasisuka kita kryptimi. Jūs taip pat pamilstate augalus. Tik jie kitokie nei bobutės. Jie tokie, kurie reikalauja mažiau priežiūros, neturi kvepiančių žiedų. Jie dažnai egzotiniai, žali, palminiai, tik žaliuojantys lapai.

Galiausiai kuriate savo svajonių želdinių dizainą

Ir vieną dieną, ilgų ilgiausiai besižvalgę į vietas, kur kiti turi savo želdinių pavyzdžių, nusprendžiate tai daryti pats ar pati. Juk atėjo ir jums metas patirti, ką tai reiškia turėti savo sodą. Taip atsiranda pirmieji žydintys krūmai palei kiemo kraštus, taip atsiranda pirmosios gėlės aplink namą. Taip sodas įgyja daugiau spalvų ir jūsų gyvenimas prisipildo nuostabiausių želdinių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *