Greitos paskolos Lietuvoje turi būti išduodamos atsakingai

Kai finansiniai įsipareigojimai tampa nepakeliami, daugelis vartotojų klysta galvodami, jog bet kokios greitos paskolos padės išsisukti iš padėties. Skolintis būtina atsakingai ir dabar tai pabrėžia tiek Lietuvos bankas, tiek ir jo skelbiami mokumo vertinimo nuostatai. Norintiems savo problemas išspręsti skolinimusi, iš pradžių reikėtų tinkamai įvertinti kiekvienos kredito bendrovės pasiūlymus. Matote, ne visi tie pasiūlymai yra naudingi jums – jie labiau naudingi kredito įstaigoms. Rinkdamiesi paskolų bendrovę, turite kruopščiai įvertinti jos keliamas skolinimosi sąlygas, o taip pat iš anksto turite pasidomėti savo teisėmis. Dabar kreditoriai savivaliauti negali, nes juos prižiūri Lietuvos bankas. Ką svarbu žinoti tiems, kuriems reikia greitos paskolos?

Greitos paskolos internetu suteikiamos tik tam tikromis valandomis

Greitos paskolosKiekvienas asmuo, kuris ruošiasi savo problemas spręsti skolinimosi procedūromis, turėtų žinoti, kad tokių paskolų bendrovių, kurios kreditus išduoda apskirtą parą, jau nebėra. Kiekvienas asmuo, norintis gauti paskolą internetu, kredito paraišką turėtų pateikti dienos metus tarp 7h ir 22 valandos. Tame laikotarpyje kredito įstaigos vartojimo paskolas išduoti vis dar gali, tačiau nakties metu jų veiksmai yra apriboti. Norintiems išvengti nesklandumų, patartina dėl greitos paskolos kreiptis dienos metu, nes kitaip atsakymo dėl kredito išdavimo teks laukti iki kitos darbo dienos.

Pabrėžtina, kad kreditoriams, pažeidžiantiems šią sąlygą, gali būti skiriamos baudos. Turėkite galvoje, kad jokia kredito bendrovė neturi teisės jums išduoti paskolą anksčiau nei 7h ryto ar vėliau nei 22h. Jeigu paskolą gavote nakties metu, vadinasi kredito bendrovės pasielgė neteisėtai. Jūsų teisė būtų kreiptis į Lietuvos banką. Ši įpareigotų kredito bendrovę sudaryti naują sutartį su jumis. Sutartyje būtų dar lengvesnės skolos grąžinimo sąlygos ir tikėtina, kad nebebūtų jokių palūkanų. Matote, jeigu kredito įstaiga greitą paskolą asmeniui išduoda neteisėtai, tuomet ji turi padengti visas su skolinimu susijusias išlaidas.

Visos greitos paskolos turi būti siūlomos tik atsakingiems ir finansiškai pajėgiems asmenims

Ypač svarbu pabrėžti, kad kredito bendrovėms draudžiama reklamuoti tokius kreditus, kurie neva skirti negaunantiems pajamų ar neturintiems darbo. Tokia klaidinanti reklama užtraukia baudas kredito įstaigai. Jeigu jūs kažkur aptikote greitųjų kreditų bendrovės reklamą, kurioje teigiama, jog greitos paskolos išduodamos ir bedarbiams, tai turėkite galvoje, kad tokie asmenys tikrai jokių paskolų negaus. Nedirbantys asmenys yra priskiriami prie tų, kurie skolintis internetu negali, nes jų finansinė padėtis yra per daug nepavydėtina.

Supraskite, greitos paskolos dabar išduodamos atsakingiau ir laikantis reikalavimų. Jeigu kreditas išduodamas pažeidžiant atsakingumo principus, tuomet kredito bendrovė smarkiai nukenčia – ji gauna baudą arba netenka teisės toliau verstis vartojimo paskolų išdavimu. Jeigu jūs negaunate pajamų, tai patys pasvarstykite iš ko grąžintumėte greitą paskolą. Dėl to kiekvieno asmens kreditingumas dabar yra vertinamas prieš suteikiant paskolą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *