Pasigaminkite savo žaliosios arbatos, svorio metimo ir detoksikacijos gėrimą

Ko jums reikia?

Žaliosios arbatos maišelio, šviežių mėtų lapelių, šviežio imbiero griežinėlių ir medaus pagal skonį. Arbatą galite maišyti trintuvu, viskas priklauso nuo jūsų. Bodylines – Klaipėda – sužinokite daugiau.

Kaip pasigaminti gėrimą?

BodylinesPradėkite nuo puodelio žaliosios arbatos virimo. Leiskite jai atvėsti, o tada įdėkite keletą šviežių mėtų lapelių, kelias skilteles šviežio imbiero ir medaus pagal skonį. Gerai išmaišykite ir prieš gerdami palikite šaldytuve bent valandai. Arbatą ir mėtų lapelius taip pat galite sumaišyti.

Kaip vartoti šį gėrimą?

Kad pasiektumėte geriausių rezultatų, gerkite po vieną puodelį žaliosios arbatos per dieną. Svorio metimo ir detoksikacijos apimtys priklauso nuo žmogaus. Plačiau: https://bodylines.lt/musu-paslaugos/lpg-papildai-arbata čia.

Receptas – Detoksikacijos ir svorio metimo žalioji arbata

Šis receptas puikiai tinka detoksikacijai ir svorio metimui žaliajai arbatai. Šalta arbata padeda iš organizmo išplauti toksinus, o citrinos ir mėtų lapeliai suteikia gaivaus skonio. Norėdami pasigaminti šią arbatą, į puodą įpilkite vandens ir užvirinkite. Įdėkite kelis mėtų lapelius ir griežinėliais supjaustytą citriną ir palikite virti kelias minutes. Nuimkite puodą nuo viryklės ir įdėkite vieną žaliosios arbatos maišelį. Palikite jį kelias minutes mirkti puode. Išimkite maišelį ir įdėkite dar kelis mėtų lapelius. Leiskite šiai masei atvėsti. Šią arbatą galite gerti karštą arba su ledukais.

Receptas – Rytinis riebalų degintojas žalioji arbata

Šis žaliosios arbatos receptas puikiai tinka rytiniam riebalų degintojui. Norėdami pasigaminti šią arbatą, į puodą įpilkite vandens ir užvirinkite. Įdėkite kelis mėtų lapelius ir griežinėliais supjaustytą citriną ir palikite virti kelias minutes. Nuimkite puodą nuo viryklės ir įdėkite vieną žaliosios arbatos maišelį. Palikite jį kelias minutes mirkti puode. Išimkite maišelį ir įdėkite dar kelis mėtų lapelius. Leiskite šiai masei atvėsti. Šią arbatą galite gerti karštą arba su ledukais.

Kasdien išgerkite po du puodelius žaliosios arbatos ir per savaitę galite tikėtis numesti iki 10 kg. Žaliojoje arbatoje gausu kofeino, kuris gali būti naudingas metant svorį. Žurnale "Journal of Nutrition and Health" paskelbtame tyrime teigiama, kad žmonės, kasdien išgeriantys po du puodelius žaliosios arbatos, numetė daugiau svorio nei tie, kurie žaliosios arbatos negėrė. Kasdien išgerkite po du puodelius žaliosios arbatos ir per savaitę galite tikėtis numesti iki 10 kilogramų. Žaliojoje arbatoje gausu kofeino, kuris gali būti naudingas metant svorį. Žurnale "Journal of Nutrition and Health" paskelbtame tyrime teigiama, kad žmonės, kasdien išgeriantys po du puodelius žaliosios arbatos, numetė daugiau svorio nei žmonės, kurie žaliosios arbatos negėrė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *