10 įrodytų svorio metimo patarimų ir strategijų, kurios veikia

MovementĮpraskite valgyti daugiau daržovių ir baltymų. Pirmasis žingsnis siekiant numesti svorio – tai sveika mityba. Nereikia visiškai keisti savo mitybos, užtenka nedidelių pokyčių, kad padidintumėte suvartojamų daržovių ir baltymų kiekį. Tai padės sumažinti suvartojamo cukraus kiekį ir sumažins jūsų potraukį saldiems ar riebiems maisto produktams. Įpratę valgyti sveikesnį maistą, nesijausite nuskriausti, nes šis maistas pats savaime yra skanus. Plačiau: https://www.movementlab.lt puslapyje.

Mankštinkitės bent 5 dienas per savaitę. Jei norite numesti svorio, turėsite į savo kasdienę rutiną įtraukti reguliarią mankštą. Stenkitės kasdien, penkias dienas per savaitę, bent 30 minučių užsiimti kardio treniruotėmis. Būtinai įtraukite tokius pratimus, kaip bėgimas, plaukimas, važinėjimas dviračiu ir šokiai, kurie padidina širdies ritmą ir priverčia jus prakaituoti. Taip pat galite į treniruočių programą įtraukti intervalines treniruotes. Įsitikinkite, kad mankštinatės bent tris kartus per savaitę. Jei bandote numesti svorio, turėtumėte sportuoti vidutiniu intensyvumu bent 30 minučių. Mankštinantis svarbu išlikti hidratuotam. Gerkite vandenį prieš treniruotę, jos metu ir po jos. Daugiau info: movementlab.lt/lt/asmeniniai-treneriai čia.

2 savaites išbandykite veganišką mitybą. Veganiškoje dietoje nėra perdirbtų maisto produktų ir gyvūninių baltymų. Ši dieta ne tik puikiai tinka jūsų sveikatai ir aplinkai, bet ir gali būti veiksmingas būdas numesti svorio. Laikantis veganiškos dietos sumažės kasdien suvartojamų kalorijų kiekis, todėl laikui bėgant svoris mažės. Veganiškos dietos galite laikytis 2 savaites, kad pamatytumėte, ar ji padės jums numesti svorio. Po 2 savaičių veganiškus maisto produktus galite įtraukti į savo mitybos racioną, nes jie yra sveiki ir maistingi. Savaitę galite pabandyti valgyti veganiškus pusryčius, pietus ir vakarienę, o kitą savaitę į mitybą įtraukti veganiškus užkandžius.

Išbraukite visus perdirbtus maisto produktus. Visuose perdirbtuose maisto produktuose yra daug kalorijų, mažai maistinių medžiagų ir jie sunkiai virškinami. Kai valgote daug perdirbtų maisto produktų, jūsų organizmui teks gerokai paplušėti, kad juos apdorotų. Dėl to jausitės pavargę ir mieguisti, todėl jums bus sunkiau sportuoti. Išbraukę iš savo mitybos visus perdirbtus maisto produktus, natūraliai sumažinsite kasdien suvartojamų kalorijų kiekį ir padėsite savo organizmui veikti optimaliai. Kai jūsų organizmas funkcionuoja tinkamai ir nevalgote perdirbto maisto, bus lengviau atsispirti nesveikam potraukiui.

Įsipareigokite pradėti svorio treniruočių programą. Svorio treniruotės yra esminė bet kokio svorio metimo režimo dalis. Dalyvaudami jėgos treniruotėse ne tik auginate raumenis, bet ir skaidote organizme susikaupusius riebalus. Kai skaidote riebalų ląsteles, jūsų kūnas natūraliai degina riebalus energijai gauti. Tai vienas geriausių būdų numesti svorio, nes nereikia laikytis kalorijų ribojimo dietos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *