Ką dovanoti merginai Kalėdų proga?

Ir vėl prasideda kalėdinis karštymetis: klegesiai apie kalėdines dovanas, girdimi vis garsiau, žada vėl paniškai šluoti prekybos centrus.

Kaip ir kasmet, kiekvieną įsipareigojusį vaikiną ar vyrą kankina klausimas – kaip nustebinti mylimą moterį? Jei prekybos centrų triukšmas Jums kelia blogas emocijas, parduotuvė Lilu.lt tiesia pagalbos ranką ir siūlo išeitį: įsigyti tai, kas, patikėkite, patiks kiekvienai – kokybišką apatinį trikotažą.

LilluYra gausybė priežasčių, kodėl apatiniai drabužėliai – puiki kalėdinė dovana: mes visi juos dėvime (išskyrus tam tikrą kategoriją žmonių, apie kurią šįkart nekalbėsime), jie yra minkšti ir jaukūs, jų niekada negali būti per daug, o svarbiausia – jų pasirinkimas yra išties gausus, tad kaip iš tos gausybės išsirinkti tuos vienintelius savo vienentelei bus vienintelė Jūsų problema. Kad nežiūrėtume į apatinį trikotažą tik praktiškai, pasigilinkime į tai, kokių apatinio trikotažo tipų yra, ir kuris variantas būtų patraukliausias Jūsų mylimajai.

Komplektukai: liemenėlė ir kelnaitės. Praktiškoms moterims patiks liemenėlių ir kelnaičių komplektai. Kadangi, kaip jau buvo minėta, visos moterys dėvi apatinius, dovana neliks nepanaudota. Ypač praktiškoms moterims labiausiai tiks kūno, juodos ir baltos spalvų apatiniai, žaismingesnėms ir drąsesnėms – raštuoti, gėlėti, ryškesnių spalvų.

Naktinukai, pižamos ir chalatai. Kokybiški medvilniniai, nėriniuoti, trumpi, ilgi naktinukai, šilti, trumpi ir ilgi chalatai bei puošnios pižamos – vienos populiariausių dovanų kalėdiniu laikotarpiu. Ir tai visai nekeista – rūpesčiu spinduliuojantys chalatai ir pižamos šventėms suteiks dar daugiau šilumos ir jaukumo.

Gundančios glaustinukės (bodžiai) ir seksualūs apatiniai. Ši apatinių drabužėlių kategorija yra nuostabi todėl, kad visada atliks dvejopą funkciją. Viena vertus, tokie, kaip ir anksčiau minėti, apatiniai bus praktiški, kita vertus, jie privers moterį jaustis seksualesnę ir savo žavesiu dalytis su Jumis. Taigi, nauda abipusė. Sakote, egoistiška? Atsakome: ne, Jūs tik mąstote praktiškai!

Visas siūlomas Dovanas Jai galite pamatyti svetainėje Lilu.lt. Užsisakius prekių daugiau nei už 22 eurus, pristatymas į namus bus nemokamas.

Viena mintis apie „Ką dovanoti merginai Kalėdų proga?“

  1. Kalėdiniu laikotarpiu visos merginos pameta galvą dėl įvairių žvakių.. Mano visos draugės dar rudenį pradeda ieškoti jų, svarbiausia rasti kokybiškų. Gerai, kad dabar daug ką galima rasti internete, tai daug lengviau susirasti jas skirtingose parduotuvėse, aišku gal sunkiau jeigu žvakės yra kvepiančios, tada tiksliai nežinosi jų kvapo. Bet imant populiariausius kvapus, manau, kad tikrai galima nustebinti ir pradžiuginti merginą. Man asmeniškai žvakės namams būtų puiki dovana Kalėdų metu, daug geriau negu koks pigus niekutis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *