Išsinuomoti automobilį Vilniuje nuo šiol dar paprasčiau

Automobilių nuomos įmonių Vilniuje išties daug, todėl į Google paiešką įrašę, pavyzdžiui, Automobilių nuoma Vilniuje rasite ir didelių, ir mažesnių automobilių nuomos įmonių, siūlančių skirtingas nuomos kainas ir sąlygas. Vienos teikia naujus automobilius ir kokybiškas paslaugas, kitos – atvirkščiai. Ieškančiam automobilio nuomai gali kilti problema: kaip, negaištant laiko, rasti, kurios įmonės teikia labiausiai jo poreikius atitinkančias paslaugas? Tam, kad būtų galima išsirinkti geriausią pasiūlymą, nuomininkas turi įmones lyginti tarpusavyje. Būtent todėl 2017-aisiais metais Lietuvoje pristatyta naujovė – automobilių nuomos platforma AutoRentalis.lt, kurioje visus geriausius automobilių nuomos pasiūlymus galite pamatyti vienoje vietoje, juos palyginti ir išsirinkti tinkamiausią variantą.

Kaip veikia platforma?

Automobilių nuoma vIlniujeKad matytumėte automobilių nuomos pasiūlymų platformą, apsilankykite AutoRentalis.lt puslapyje. Ten, į paieškos lauką įvedę automobilio pasiėmimo / atidavimo miestą, šalį, vietą, datą ir laiką, galėsite pamatyti jau atrinktus geriausius automobilių nuomos pasiūlymus. Kodėl šie pasiūlymai geriausi? Nes platformoje rodomi tik patikimiausi ir stambiausi automobilių nuomos tiekėjai, garantuojantys tik naujus ir kokybiškus automobilius. Taip pat šie stambūs tiekėjai – klientui patikimesnis ir palankesnis sprendimas. Pagal sutartį, jei paslaugas užsisakančiųjų automobiliai sugenda ar sulūžta, tiekėjai įsipareigoja juos pakeisti be papildomo mokesčio, nesvarbu, klientas kaltas ar nekaltas.

Taigi, įvedę duomenis, galėsite matyti visus tą dieną galimus išsinuomoti automobilius, šiuos atitinkamai rūšiuoti pagal klasę, modelį, kainą, taip pat palyginti skirtingų tiekėjų siūlomas sąlygas ir išsirinkti sau optimalų variantą.

Išsirinkę automobilį, jį rezervuoti galite el. paštu, telefonu ar pačioje svetainėje. Sulaukus užsakymo patvirtinimo, automobilio raktelis jūsų rankose gali atsidurti jau tą pačią dieną! Teliks atsiskaityti už automobilio nuomą kažkuriuo iš dviejų nurodomų būdų: 1) vietoje, atsiimant automobilį; 2) Iš anksto, naudojantis el. bankininkyste, kredito ar debeto kortelėmis. Atvykę su savo asmens dokumentais ir pasirašę sutartis galėsite iškart sėsti už vairo, nes automobilis bus pristatytas pilnu baku kuro.

Plačiau apie užsakymo sąlygas galite pasiskaityti svetainėje AutoRentalis.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *