Kėlimo darbai – greitai ir efektyviai

Certex.ltIeškote kėlimo produktų ir paslaugų? Platinimo ir rinkodaros bendrovė Certex.lt ir jos kvalifikuoti specialistai padės jums pasirinkti tinkamas prekes ir paslaugas iš jų gausaus produktų ir paslaugų asortimento. Nesvarbu, kokiais būdais gamyboje, uostuose, statybose, šachtose ir daugelyje kitų vietų atliekami kėlimo darbai, didžiausia plieninių lynų ir kėlimo įrangos tiekėja Europoje Certex.lt teikia produktus ir paslaugas, padėsiančius šiuos darbus atlikti greitai ir efektyviai.

Nors pagrindinis bendrovės siūlomas produktas – plieniniai lynai, visą gaminių asortimentą sudaro maždaug 7 000 produktų, tenkinančių svarbiausius kėlimo poreikius. Jeigu sandėlyje pritrūkstama prekių atsargų, kreipiamasi į tiekėjus visame pasaulyje, kad klientas gautų būtent tą prekę, kurios pageidauja.

Kokios yra bendrovės Certex.lt teikiamos paslaugos?

Mokymai. Per bendrovės beveik dešimtmetį organizuojamus mokymus vyksta išsamūs saugaus kėlimo darbų instruktažai darbuotojams, dirbantiems su kranais, tiltiniais kranais, autokrautuvais ir dirbantiems aukštyje. Per šį laiką visi galėjome matyti ir stebėti teigiamus pokyčius šalyje – sunkių nelaimingų atsitikimų darbo vietose sumažėjo. Pastaraisiais metais mirtinų atvejų skaičius svyravo, tačiau, laimė, bendra tendencija rodo, kad šių tragiškų įvykių statistiškai sumažėjo.

Patikros. Bendrovėje Certex yra įrengtos ekspertizės ir bandymų patalpos, kad galėtume padėti jums laikytis vietos įstatymų ir standartų bei išvengti nelaimingų atsitikimų. Visus patikros dokumentus saugome duomenų bazėje. Bendrovė kartu siūlo atlikti apsaugos nuo kritimo įrangos patikras, nes yra tam įgaliota daugelio gamintojų.

Remonto ir techninės priežiūros paslaugos. Certex teikia remonto ir techninės priežiūros paslaugas: atlieka virvių ir plieninių lynų supynimo darbus, įmontuoja užliejamus antgalius ant lynų Jūsų darbo vietoje, atlieka plieninių lynų sutepimą, keičia plieninius lynus kėlimo įrenginiuose, gamina ir montuoja saugos linijas-vedlinės.

Individualiems poreikiams pritaikyti produktai. Bendrovės inžinieriai tiesiogiai bendrauja su klientu, kad galėtų rasti tinkamus sprendimus arba įgyvendinti kliento išsakytus sudėtingesnius kėlimo poreikius. Padalinys daugiausia dėmesio skiria individualizuotų sudėtingesnio pobūdžio kėlimo priemonių, t. y., kai negalima pritaikyti standartinių kėlimo komponentų, projektavimui ir gamybai.

Norėdami sužinoti daugiau apie kėlimo darbų paslaugas, apsilankykite tinklalapyje Certex.lt.

Viena mintis apie „Kėlimo darbai – greitai ir efektyviai“

  1. Dirbant tokius pavojingus darbus svarbu yra turėti tinkamą avalyne, tada darbas einasi daug smagiau ir patogiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *