Atidarote restoraną? Štai ką būtina žinoti apie restoranų, barų ir kavinių įrangą

Bet kurios kavinės ir restorano svarbiausia vieta – tai virtuvė. Tam, kad Jūsų darbuotojams dirbti būtų patogu, ir jų darbas būtų kuo veiksmingesnis, reikalingas vienas atsakingiausių Jūsų sprendimų kuriant naują restorano ar baro verslą – išsirinkti tinkamą virtuvės įrangą. Restoranų ir parduotuvių įrangos profesionalai Lietuvoje indexkryptis.lt kviečia susipažinti su kriterijais, į kuriuos turėtų būti atsižvelgta įrenginėjant restoranų, kavinių ir barų patalpas, ir užsimena apie dažniausiai daromas startuolių, atidarančių įvairių tipų viešojo maitinimo įstaigas, klaidas.

IndexkryptisPasak Lietuvos rinkos profesionalų, pagrindiniai kriterijai renkantis virtuvės įrangą turėtų būti įrangos patikimumas, kad Jūsų investicija garantuotų ilgalaikiškumą. Laikui ir energijai sutaupyti svarbi lengva priežiūra ir paprastas naudojimas. Dėmesį reikėtų atkreipti ir į saugumą bei į energiją taupančias ir pažangias technologijas tam, kad būtų sutaupyta didelė Jūsų biudžeto dalis. Žinoma, bene svarbiausias kriterijus kiekvienam startuoliui kartu yra ir įrangos kaina, o tai reikėtų vertinti atsižvelgiant į maitinimo įstaigos finansines galimybes, pobūdį ir dydį.

Tai, jog pradedantieji verslininkai dažnai neįsivertina šių kriterijų ir nežino, kaip ir iš ko komplektuoti virtuvę, yra pati pagrindinė jų klaida. Pavyzdžiui, baro savininkai, pirkdami brangiausią virtuvės įrangą, kuri tiktų ir didelėms maitinimo įstaigoms, neapskaičiuoja, jog toks sprendimas jiems neapsimoka. Savaime suprantama, kad maistą perkančių klientų bare tiek nebus, kiek jų būna restoranuose. Tad kam į „kelias bandeles“ investuoti tiek, kiek žmonės investuoja į viešosios maitinimo įstaigos kūrimą? Taigi, norint išsirinkti sau tinkamiausią įrangą, būtina atsakyti į kelis svarbius klausimus:

Kokia bus patiekalų įvairovė?

Koks yra planuojamas žmonių srautas?

Koks yra virtuvės patalpų plotas?

Kartu rekomenduojama nedaryti skubotų sprendimų ir kreiptis į specialistus – šie, nuodugniai išanalizavę Jūsų planuojamą ar esamą verslą, patars individualiai, kokią įrangą, kokį gamintoją rinktis, ir sudarys Jums finansiškai patraukliausią pasiūlymą. Daugiau informacijos rasite www.indexkryptis.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *