Roletai ir spalvos Jūsų namuose

Roletai jūsų būstuiJūsų namuose atsirandantys roletai yra ne tik apsaugos nuo saulės, šilumos ar svetimų žvilgsnių priemonė. Drauge tai juk ir būdas pakeisti savo namų interjerą.

Namai – mūsų buveinė

Net ir labiausiai į dvasinius, o ne išorinius dalykus besirūpinantis žmogus turėtų skirti dėmesio išorei. Pradedant savo paties išore, baigiant nuolatinės aplinkos, kurioje esame. Daugybė tyrimų patvirtina tai, ką mums nuolat sako nuojauta: aplinka, kuri mus supa, stipriai veikia. Mes esame tai, kame esame. Tiek pat, kiek esame savo kūnais, tiek pat esame savo namais, savo šalimi, savo artimaisiais. Kas esame mes? Kas esu aš? Tai – sąmonė arba siela. Visa kita yra išorė ir turi materialųjį pavidalą. Tad pradėdami kurti gražią harmoningą aplinką nuo savo kūnų ir teisingų santykių, toliau einame prie labai svarbios aplinkos dalies – namų. Tai mūsų buveinė, aplinka, kurioje esame dažnai, aplinka, kurioje turime atsipalaiduoti, leisti sau būti savimi. Jeigu esame bjauriuose namuose, kur netvarkinga, negražu, neskoninga – būsime nervingi, apsileidę ir vidumi. Ir atvirkščiai – gražūs, išpuoselėti, tvarkingi ir mums patogūs namai atspindės bei stiprins teigiamą mūsų vidinę energiją. Taigi, net ir smulkiausia interjero detalė bus mūsų vidaus atspindys.

Langai turi ypatingą reikšmę, nes per juos mes galime pažvelgti į mums mažiau priklausantį, pasaulį, o kartu ir į mūsų namus gali pažvelgti kiti per langus – tarsi į mūsų vidų. Tad langų uždengimo sistemos yra tikrai reikšminga interjero dalis. Pasirinkti roletai turi būti ir funkcionalūs, ir papildantys mūsų puoselėjamą interjerą.

Spalvų įtaką namams ir mums

Gal ir jums yra tekę girdėti apie spalvų įtaką namams ir mūsų savijautai. Jeigu namuose jau turite beveik palankų spalvinį derinį, nepamirškite, kad roletų pagalba galite namus pripildyti dar daugiau reikalingų spalvų arba nukenksminti kažkurias pernelyg aktyvias. Žvelkite ne tik iš praktinės pusės, bet ir iš energetinės. Ir turėsite ramų ir įkvepiantį, malonų gyvenimą. Intensyvios spalvos – ryškiai raudona, oranžinė, žalia, salotinė, geltona – jos neleidžia nurimti, verčia nuolat mąstyti. Blankios spalvos ne kiek ramina, ar slegia. Ryškios ramios spalvos – mėlyna, violetinė, purpurinė, balta – leidžia atsipalaiduoti.

Kaip išsirinkti roletus, patarimai:

  • Roletus rinkitės pagal tai, kokių spalvų namuose reikia, pagal tai, kokio interjero trokštate;
  • Rinkitės internetu – bus didesnis asortimentas ir patogiau;
  • Pirkite specializuotose parduotuvėse – ten taip pat rasite aukštesnę kokybę ir platų pasirinkimą.

Sėkmės!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *