Kaip prižiūrėti langą

TikslangaiPaprastas klausimas, kaip turėtų būti prižiūrimi plastikiniai langai, tačiau dauguma žmonių apie tai niekada nesusimąsto, todėl net ir tokie geri kaip TIKS langai neprižiūrėti gali atrodyti prastai. Tam, kad langas atliktų geriausias savo funkcijas, visada verta žinoti, kaip jį valyti, kaip prižiūrėti, suteikti jam estetikos.

Langų valymas

Pirmiausia reikia suprasti, kad plastikiniai langai, kaip ir mediniai, iš tiesų yra stikliniai. Ar tai būtų TIKS, ar kitų gamintojų. Bet taip jau yra – tie langai yra stikliniai, ir negali galvoti, kad jie pagaminti iš plastiko. Taigi, stiklo dalį, tą perregimą, per kurią mes žvelgiame į pasaulį, reikia valyti įprastomis stiklo valymo priemonėmis. Tai yra stiklų valiklis ir skudurėliai, kartais tinka ir laikraščiai. Geriau nevalyti tuo metu, kai šviečia saulė į langą, nes atrodys, kad niekada nenusivalo. Geriau pirmą kartą valyti esant vidutiniam apšvietimui, o paskui pravalyti ir antrą kartą, kai pašvies saulė ir matysis, kurioje vietoje langai yra nešvarūs. Taip pat galima paminėti, kad langai yra valomi pavasarį, nes tada po žiemos ant jų būna daugiausiai nešvarumų. Žiemą langai nėra valomi, nes prie minusinės temperatūros tai būtų neįmanoma ir nepraktiška.

Ant palangės

Be langų valymo reikia turėti ir kitokią higieną. Pirmiausia tai būtų protingi sprendimai, komponuojant kambarį. Jeigu apkrausite palanges, tai bus tas pats, kas vietoje didelio plastikinio lango pas jus būtų užsakytas mažesnis. Apkraudami palangę aukštais daiktais, jūs iškart atimate iš savo namų dalį šviesos, kuri šiaip jau galėtų patekti pas jus. Taigi, jeigu norite, kad namuose būtų šviesu, kad didelis langas atliktų savo darbą, gėles statykite kitur, nedėkite butelių, paveikslų su rėmeliais ir kitų daiktų. Be to, ir patogiau – bet kada galėsite prisėsti ant neapkrautos palangės, arba į ją atsiremti. Juk yra smagu žvelgti pro langą ir iš arčiau, o ne per atstumą, kurį diktuoja apkrauta palangė.

Šiltinimas ir apdaila

Žinoma, lango priežiūra yra ir šiltinimas. Paprastai įdėjus langą, šis yra šiek tiek apšiltinimas iš šonų, dedamas į sieną taip, kad nešvilptų per kraštus vėjas. Galima šiltinti su specialiais sandarinimo purškalais. Vėliau reikia tą vietą užmaskuoti, lyg kokį randą po operacijos pašalinti. Taigi, geriausia, jeigu plastikiniai langai sumontuojami tuo pačiu metu, kada vyksta ir viso namo remontas ar bent kosmetinė apdaila.

Viena mintis apie „Kaip prižiūrėti langą“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *