Pašarai gyvūnams

Turėti didelį ūkį – daugelio svajonė, tačiau išties tai reikalauja didelio pasiruošimo ir milžiniškų laiko investicijų. Auginant tiek gyvulius, tiek grūdines kultūras, reikia įdėti labai daug darbo, kad veikla duotų gerų vaisių. Auginant gyvulius, labai svarbu ne tik suteikti jiems pakankamai ploto, šviežios žolės, gyvenimo būdą be streso, bet ir užtikrinti, kad jų mitybai būtų naudojamos kokybiškos pasarines zaliavos. Šiandien trumpai pristatysime vieną bendrovę, kuri lengvina gyvenimą daugybei Lietuvos ūkininkų, teikdama puikius pašarus bei medicininius medikamentus.

Gyvūnų maistasUAB Vetfarmas – veterinarijos didmenos kompanija, bendradarbiaujanti su daugybe Lietuvos veterinarinės medicinos gydyklų, vaistinių, gyvulių augintojų ar tiesiog naminių gyvūnėlių turėtojų. Šie ilgą patirtį turintys savo srities specialistai prekiauja maisto papildais, biocidais, vakcinomis, pašarais, jų priedais. Aukštos kvalifikacijos specialistai taip pat konsultuoja pačiais įvairiausiais gydymo, gyvulių mitybos ir profilaktikos klausimais, teikia itin pažangius gyvulių gydymo ir priežiūros sprendimus. Per daugiau nei dvidešimties metų patirtį bendrovė ėmė bendradarbiauti su geriausiais pasaulyje veterinarinių pašarų ir medikamentų gamintojais ir užsitarnavo labai gerą vardą. Savo pagrindiniais privalumais bendrovė laiko operatyvumą, itin gausų prekių katalogą, keliamus itin aukštus standartus. Lietuvoje bendrovė siūlo daugiau nei pusę tūkstančio skirtingų produktų pozicijų, skirtų palengvinti gyvulių auginimui be priežiūrai. Bendrovė atstovauja tokius prekės ženklus kaip Novus, Bimeda, Biomin, Vitfoss, Novartis, Gigi, KRKA,Josera ir kitus. Josera – vardas, kurį turėtų žinoti ne vienas stambių ir smulkių gyvulių augintojas. Ne paslaptis, kad prekybininkai (ypač didžiuosiuose prekybos centruose) siūlo itin didelį pašarų gyvūnams pasirinkimą, tačiau kiekvienas gyvūnų mylėtojas turi žinoti, kad norint užtikrinti savo augintinio energingumą, puikią kaulų ir sąnarių būklę, gražią kailio išvaizdą, tikrai nepakanka tik prastos sudėties pigaus ėdalo. Labai svarbu, kad maistas būtų visavertis, praturtintas vitaminais ir mineralais, pritaikytas prie gyvūno skrandžio jautrumo. Josera pašarinės žaliavos yra itin aukštos kokybės. Gamintojas yra sukrovęs didesnę nei 70 metų patirtį ir per šį laiką ypač ištobulino gamybos technologijas. Turėdami nuosavą Josera gamybos laboraoriją, gamintojai įdeda daug pastangų, siekdami išgauti kuo natūralesnį produktą, piktybiškai nenaudojant grūdinių pakaitalų ar sojos. Gamintojas pasisako prieš dirbtinius aromatų stipriklius, siekdamas gaminti tokį pašarą, kuris nekenktų jūsų augintinio sveikatai. Josera gaminiai parduodami ypač patogiose pakuotėse, užtikrinančiose pašaro ilgalaikį šviežumą. Tiesa, reikia paminėti, kad Joserapašarai skirti ne tik šunimas ir katėms, bet ir žirgams, galvijams, paukščiams. Štai, daugelis Lietuvoje esančių žirgų augintojų savo augintiniams perka būtent Josera produkciją. Žirgas – itin harmoningas, įspūdingos išvaizdos gyvūnas, kuriam reikia specialios priežiūros.Josera pašarą ėdantys žirgai pasižymi energija, blizgančiu kailiu, puikia sąnarių ir kaulų būkle, o svarbiausia tai, kad pašarą gyvūnas ėda itin noriai. Puiki fizinė būklė ypač svarbi sportiniams žirgams, oJosera pašaras išties pateisina sportinių ristūnų savininkų lūkesčius. Gamintojai pašarus pritaiko ir jautrų skrandį turintiems augintiniams, todėl nereikia kentėti nuo alergijų ar šalutinių reakcijų.

Kalbant tiek apie gyvulių, tiek apie žmonių mitybą, reikėtų paminėti raugus. Raugai yra natūralios medžiagos, naudojamos maisto pramonėje. Dėl rauguose esančių bakterijų, jie turi savybes vienas medžiagas keisti kitomis. Visiems gerai žinomas pavyzdys būtų jogurto bei kefyro gamyba, kai į pieną įleidžiamos specialios bakterijos. Kadangi žmonės vis labiau rūpinasi tuo, ką valgo, didesnį dėmesį skiria ir savo augintinių mitybai, todėl pristatomas raugas praverčia ir gyvulinių pašarinių gamyboje. Štai ūkininkas Valdas iš Kauno rajono raugus perka savoms reikmėms. Vyras gamina kokybiškus pieno produktus, todėl jau kurį laiką raugus perka iš UAB „Linchema“. Akivaizdu viena, kad gyvename laikais, kai natūralumas ir vėl vertinamas ir žmonės stengiasi grįžti prie naturalios produkcijos, kurioje nėra chemijos ir pakaitalų. Tie, kurie išties rūpinasi savo augintiniais, tokios pačios produkcijos ieško ir jiems, todėl pasirenkamos kokybiškos pašarinės žaliavos.

Viena mintis apie „Pašarai gyvūnams“

  1. Džiugu, kad kuo toliau, tuo labiau stengiamasi gaminti vis ekologiškesnius ir natūralesnius pašarus ir kitus produktus gyvuliams. Dar norėčiau paminėti, kad pašarus taip pat svarbu laikyti tinkamose patalpose, pvz., galima rinktis tentinius angarus, kuriuose pašarai gyvuliams gali būti sandėliuojami ilgą laiką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *