Kaip pasirinkti SEO agentūrą?

Ar žinojote, jog net 55 procentai iš visų verslų šiais laikais investuoja į SEO? Tačiau ar jūs bent žinote kas yra seo paslaugos? Paprastai seo paslaugos yra siūlomos būtent seo arba internetinės rinkodaros agentūros – jos padeda jūsų verslui augti internete ir išsikovoti geresnes pozicijas Google paieškos rezultatuose. Tai reiškia, jog seo paslaugas teikiantis specialistas ar agentūra pirmiausiai išsiaiškina su kokiais raktažodžiais jums reikėtų dirbti arba jūs šį pasiūlymą pateikiate patys. Kadangi Google paieškos variklis rikiuodamas rezultatus remiasi daugiau nei 200 skirtingų faktorių, šiame darbe reikia labai daug patirties. Mažai tikėtina, jog jums patiems pavyks kažką nuveikti ir pasiekti rezultatų, jei prieš tai niekada to nedarėte.

Jei internetinės rinkodaros agentūra gali pasiūlyti visą paslaugų spektrą – seo paslaugas, google adwords reklama, facebook reklama ir t.t., tai seo agentūra dažniausiai užsiima išskirtinai tik seo optimizacija. Todėl jei jus domina tik seo paslaugos, tikslingiau ir protingiau būtų kreiptis būtent į tokią agentūrą. Taip pat, jei jūsų biudžetas nėra labai didelis, tikriausiai dar protingiau būtų samdyti ne agentūrą, o tiesiog laisvai samdomą seo specialistą – taip sutaupysite pinigų.

Per pastaruosius metus Google paieškos variklis kaip reikiant pasikeitė. Iš tiesų pokyčiai yra atliekami nuolat – taip siekiama pagerinti vartotojų patirtį ir pateikti kuo geresnius rezultatus. Tai reiškia, kad visi seo specialistai taip pat turi nuolatos tobulėti ir atnaujinti savo žinias. Tai yra vienintelis kelias būti sėkmingu šioje profesijoje.

Užsisakant seo paslaugas, jums gali kilti įvairių neaiškumų. Kaip jau minėjome, yra bent 200 skirtingų kriterijų pagal kuriuos google vertina jūsų tinklapį ir į kuriuos atsižvelgiant skiria jums poziciją tarp konkurentų. Natūralu, jog su visais 200 kriterijų dirbti būtų per daug brangu ir tai užimtų per daug laiko. Tad kaip žinoti, kas yra svarbiausia užsakinėjant seo paslaugas? Be jokios abejonės vienas svarbiausių dalykų yra auditas. SEO auditas išryškins jūsų tinklapio silpnąsias vietas ir leis suprasti, ties kuo būtina dirbti, o ko geriau net nejudinti. Taip pat būtų pravartu atlikti ir raktažodžių bei konkurentų analizę – tai leistų geriau įvertinti situaciją. Tik galutinai įvertinus situaciją galima parengti strategiją, kuria vadovaujantis ir bus dirbama. Tad galima suprasti, jog pagrindinis dalykas prieš pradedant bet kokius darbus susijusius su seo optimizacija yra būtent strategijos parengimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *