Ką reikia žinoti, jei užsitrenkia durys?

Avarinis atrakinimasNuolatinis skubėjimas ir išsiblaškymas dažnai yra tos priežastys, dėl ko užsitrenkia durys. Tokiu atveju reikalingas raktažodžiu avarinis atrakinimas. Per skubėjimą galima tiesiog pamiršti raktus ir tuomet jau tenka galvoti, ką daryti, kai durys užsitrenkė. Jeigu jums nutiko tokia nemaloni situacija, tai metas sužinoti, kaip reikia elgtis, kad kuo greičiau galėtumėte ir vėl atidaryti duris. Be to, tai pravers ir visiems kitiems, nes niekada nežinai kada per skubėjimą ar išsiblaškymą, pamiršite raktus ir užsitrenks durys.

Anksčiau užsitrenkus durims žmonės galėdavo gana paprastai patys atsidaryti spynas. Tiesa, spynos tuo metu buvo labai primityvios, todėl ir atidarymas būdavo paprastesnis, nors ir tuomet ne visi tai padarydavo. Šiuo metu spynų gamintojai vis tobulina mechanizmus tam, kad juos būtų kuo sunkiau atidaryti. Taip yra dėl to, kad spynos yra svarbios namų saugumui. Kuo sudėtingesnis spynos mechanizmas, tuo sunkiau ir vagiams patekti į vidų. Dėl sudėtingėjančių mechanizmų, kurie yra spynose, tampa daug sunkesnis ir durų atidarymas, kai jos užsitrenkia. Šiuo metu durų atidarymas be raktų praktiškai neįmanomas, nes šiuolaikiniai spynų mechanizmai taip sukurti. Taigi, jeigu jūsų spyna su šiuolaikiniu mechanizmu, tai užsitrenkus durims jūs patys negalėsite jų atidaryti. Tokiu atveju yra įvairios išeitys, tačiau tikrai ne visos jos geros. Pavyzdžiui, laužti duris ar daužti stiklą, jei toks yra duryse, nėra pats geriausias sprendimas. Pagalvokite, kiek kainuos naujos durys ar naujas durų stiklas. Tokiu atveju, kai negalite atidaryti savo namų duris, reikalingas raktažodžiu avarinis atrakinimas.

Durų atrakinimo paslaugą teikia įmonės, kurios užsiima avariniu durų atrakinimu. Tiesa, jose dirbantys specialistai teikia paslaugas ne tik tuomet, kai reikia atrakinti namų duris, bet ir tada, kai reikia atrakinti automobilius. Taigi, patekus į tokią nemalonią situaciją, kai tenka stovėti prie užsitrenkusių durų, reikia žinoti, kad galima iškviesti specialistus, kurie atvyks ir greitai atrakins duris.

Labai svarbu žinoti, kad šiuo metu durų atrakinimo paslaugą, kai jos užsitrenkia, teikia ne viena ir ne dvi įmonės. Renkantis, kam patikėti savo duris ir spyną, reikia pasirinkti tuos, kurie tokia veikla užsiima legaliai t.y. teikia paslaugas oficialiai įregistravę veiklą. Taip pat ne mažiau svarbu ir tai, kad jie turėtų pakankamai patirties spynų rakinime, todėl verčiau rinktis tokią įmonę, kuri teikia avarinio spynų atidarymo paslaugą jau ne vienerius metus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *