Ką reikia žinoti apie laikrodžius vyrams?

Vyriški aksesuarai yra labai svarbi įvaizdžio detalė, todėl laikrodžiai vyrams tampa svarbiausiu pirkiniu, kuomet reikia formuoti įvaizdį. Jie kaip ir vyriškos piniginės yra ne tik dėl grožio, bet ir dėl patogumo. Tiesa, formuojant tam tikrus įvaizdžius reikia žinoti, kaip rinktis tinkamą laikrodį.

Laikrodžio svarba vyrų stiliuje daugelį metų užima garbingą vietą. Sunku formuoti tinkamą įvaizdį be tam tikrų aksesuarų. Dabar yra viskas daug paprasčiau, nes gamintojai siūlo įvairius aksesuarus, tame tarpe ir laikrodžius. Jie gali būti derinami prie įvairių stilių. Pavyzdžiui, renkantis laisvalaikiui galima rinktis tiek klasikinius laikrodžius su odine ar metalo apyranke, tiek ir su silikonine ar medžiagine apyranke. Viskas priklauso nuo aprangos ir nuotaikos. Tuo tarpu kuriant griežtą įvaizdį, reikia rinktis natūralios odos apyrankės prabangų laikrodį.

Vyriški laikrodžiaiDabar gaminami įvairūs laikrodžiai, kurie kainuoja tiek labai brangiai, tiek ir pigiai, tačiau svarbiau tampa užduotis surasti tinkamą laikrodį. Galima įsigyti puikų laikrodį už mažą kainą ir jis neatrodys kaip pigus aksesuaras, tačiau galima įsigyti ir brangiai kainuojantį laikrodį, kuris visiškai netiks prie kuriamo įvaizdžio arba nederės su apranga. Iš tikrųjų viskas priklauso nuo to kaip pavyksta viską suderinti. Kartais suderinti aksesuarus su apranga yra sunku ir tokiais atvejais praverčia stilistų patarimai arba konsultacijos. Pats paprasčiausias būdas sukurti gražius derinius – žiūrėti pavyzdžius. Peržiūrėkite, kurie laikrodžiai vyrams jums patinka ir suraskite panašius derinių pavyzdžius internete. Galima suvesti į paieškos laukelį užklausas, kurios jums aktualios, pavyzdžiui, vyriškos piniginės ir laikrodžio deriniai. Tik geriausia būtų ieškoti pavyzdžių ne lietuvių kalba, o anglų kalba, nes bus daug daugiau nuotraukų su įvairiais deriniais.

Kartais praverčia ir paprasti patarimai, kurie palengvina paieškas. Pavyzdžiui, svarbiems renginiams, kur vilkimi klasikiniai drabužiai, reikia rinktis prabangiai atrodančius arba klasikinius laikrodžius. Laisvalaikiui verčiau rinktis spalvotus ar ryškius derinius tiek aprangoje, tiek ir renkantis laikrodį. Daugiausia klausimų sukelia laikrodžio pasirinkimas darbui. Viskas priklauso nuo darbo t.y. ką dirbate ir kokios aprangos darbe reikalaujama. Savaime suprantama, kad ten, kur nereikalaujama griežta apranga, tai galima rinktis pačius įvairiausius laikrodžius, tačiau jeigu aprangos kodas griežtas, pavyzdžiui, klasikiniai drabužiai, tai ir laikrodis turi būti atitinkamas. Taip pat ne mažiau svarbu pasirinkti kokybiškus laikrodžius, todėl vertėtų pasirinkti parduotuvę, kurioje parduodami ne tik gražūs, bet ir kokybiški laikrodžiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *