Įrankiai, kurių reikia kiekviename name

Kadangi teko pastebėti, jog pastaruoju metu Ginalas siūlo įvairias akcijas, nusprendžiau sudaryti sąrašą įrankių, kuriuos rekomenduojama turėti kiekviename name. Žinoma, tai yra kiekvieno žmogaus asmeninis pasirinkimas, ir kiekvienas pats nusprendžia ar visi įrankiai VIKING jam bus būtini. Aš tiesiog noriu paminėti, kokius įrankius rekomenduojama turėti kiekviename name.

Butui

VIKING įrangaPirmiausiai pažvelkite į gyvenamąsias patalpas, kuriose kartais vis reikia kažką pakalti, aptaisyti, paremontuoti. Taigi, bute gali reikėti kartais kokią skylę išgręžti, kartais – vinį įkalti. Išsiversite su pagrindiniais įrankiais, bet ir juos reikės turėti. Tai turės būti pirmiausia plaktukas ir vinys. Toliau – medvaržčiai, paprastas grąžtas, su kuriuo gali įgręžti į sieną skylę, pasikabinti paveikslą. Reikia ir replių, su kuriomis būtų galima ištraukti vinis, varžtus ir viską, ko neturėtų būti sienose, lentose. Taip pat praverstų bent skiautelė švitrinio popieriaus, jeigu su juo ką nors tektų pašlifuoti. Su gulsčiuku galėsite užtikrinti, kad jūsų kabinamos lentynos ir paveikslai visada kabos lygiai, o ne kaip nors pasvirę. Taigi, su tokiais pagrindiniais įrankiais tikriausiai užtikrinsite sau gerą, pakankamą, tinkamą priežiūrą gyvenamosioms patalpoms.

Sklypui

Tačiau jeigu gyvenate name, kuriame yra sklypas, pravers ir daugiau VIKING įrankių, bei kitų gamintojų. Pirmiausiai reikės įrankių sodo darbams. Tai bus kastuvas, šakė, grėblys, kauptukas, įvairūs kibirai, geras daiktas yra karutis. Reikės ir šluotos su šiūpėle. Kiemo priežiūrai reikės šlavimo šepečių, gal net kokio nors specialaus šiukšlių rinkėjo, jeigu kils tokia problema. Grėbliai irgi gali būti skirtingi ir grėbti skirtingais būdais.

Jeigu kalbėsime apie medžių ir krūmų priežiūrą, tada jums reikės turėti karpymo žirkles, kurios vienos galės būti labai mažos ir skirtos mažesnėms šakelėms, o kitos didelės, reikalingos didelėms šakoms karpyti, genėti. Taip pat bus pravartu turėti pjūklą, nes tikrai kada nors reikės ir kokią šaką nupjauti. Kopėčios leis jums darbuotis ir su namo fasado apdaila, ir su medžiais – kai norėsite juos genėti, o gal skinti vyšnias, obuolius arba kitus vaisius. Tai yra pagrindiniai dalykai, norint tinkamai prižiūrėti medžius ir krūmus.

Taip pat reikia ir specialios įrangos vejos priežiūrai. Su dalgiu pievos niekas šiais laikais nešienauja. Taigi, bus reikalinga žoliapjovė, gali būti motorinė, tada labai smagu ir lengva su savaeige važiuoti, lėtai stumtis. Tai visada yra smagu ir malonu. Taip pat galima naudoti trimerį, norint nusipjauti šiek tiek aukštesnę žolę.

Viena mintis apie „Įrankiai, kurių reikia kiekviename name“

  1. Iš tikrųjų, kopėčių iškarto nenupirkom atsikraustę į namą, tačiau pagyvenus supratome, jog tai nepamainomas dalykas. Mūsų namas aukštas ir mums kasmet reikia kabinti elekrtines girliandas. Taip pat medžiai yra gan dideli, nuimti derlių be kopečių jau neįimanoma. Nusipirkome kopėčias čia: https://www.bausa.lt/kopecios-pastoliai . Turint nuosavą namą reiklaingas daiktas ūkyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *