Batutas: džiaugsmas ir vaikams, ir suaugusiems

Artėjant gimtadieniams vasaros metu, batutas tampa didžiausia pramoga vaikams. Kažin, ar yra kitas toks geras būdas, leidžiantis suburti daugiau vaikų, negu batutas. Visi vaikai tuojau pat ima šokinėti, džiaugtis. Aišku, geriau turėti ir suaugusiųjų šalia, kurie prižiūrėtų, jog šokinėjimas vyktų saugiai. Nors, žinoma, dažniausiai batutai būna aptverti specialiomis tvorelėmis, kad vaikai neiškristų. Visgi, neatsargiai šokinėjant, susižeisti įmanoma ir kitais būdais. Taigi, artėjant vasarai batutas turi būti tai, kas gali atsirasti kiekviename sode.

Ir suaugusiems

Vaikų pramogosPaulius prisimena, kad vieną penktadienį praleido labai smagiai ant batutų. „Su draugais nuėjome į batutų parką ir ten visi pašokinėjome. Buvo tikrai smagu, nes labai greitai tiesiog pasiekdavome didelį greitį ir šaudavome į viršų. Anksčiau aš nebuvau pastebėjęs, kad tai smagu. Nebuvau to bandęs. Labai gera, kai atrodo, tu užlipi, ir tave batutas pats tarsi iškelia. Tai tikrai labai smagu. Todėl ir suaugusiems, ir vaikams verta turėti bent vieną batutą namie. Dabar jau pats planuoju iš geros elektroninės sporto prekių parduotuvės įsigyti batutą. Sode turime gražią vietą jam, ten jį ir pastatysim“, – sako jis.

Vaikų šventė

Marija pasakoja, kad štai visai neseniai turėjo labai gerą penkiametės dukters gimtadienį. „Šiais laikais vaikų gimtadieniai būna kitokie, negu būdavo tada, kai aš buvau vaikas. Tais senais laikais mums tiesiog mama leisdavo per gimtadienį nedirbti nieko lauke ir iškepdavo pyragą. Taip pat kartą per gimtadienį ėjome į kavinę. Bet būdavo deficitas, o kai yra deficitas, tai yra ir kitaip tos šventės ruošiamos. Jeigu paprastai neturi visai nieko, tai per šventes ir menkniekio užtenka. Dabar pas mus buvo mano dukros penkiametės gimtadienis. Kaip tokie gimtadieniai atrodo? Ateina labai daug vaikų. Yra kviečiami vaikai iš darželio, kurie patinka vaikui. Po vieną neateina, jie su mamomis būna. Tada išnuomojamas koks nors batutas, ir visi ten ant jo šokinėja, žaidžia, o mamos geria kavą ir brendį. Toks tas ir gimtadienis. Nieko nepadarysi, jeigu vaikas darželyje bendrauja su tokiais vaikais, kokie tau nepatinka, arba, dar blogiau, tau nepatinka jų mamos. Taigi, jeigu nori turėti geras šventes, reikia priprasti prie to, kad bendrausi su daug vaikų ir jų mamų, ir kad vaikams bus reikalingas batutas. Galima įsigyti ir nuo to laiko turėti pas save kaip nuolatinę sporto priemonę“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *