Užuolaidos priežiūros niuansai

Užuolaidos labai dažnai vadinamos pačius skoningiausiu interjero akcentu, kuris gali papuošti net ir labai nuobodžias patalpas. Tiesa, užuolaidos internetu reikalauja ne tik dėmesio jas renkantis, tačiau taip pat ir šiek tiek laiko jų priežiūrai, kad jos atrodytų puikiai ir tuo pačiu puoštų patalpas.

Lygiai taip pat kaip ir užuolaidos, taip ir roletai internetu reikalauja šiek tiek dėmesio, kuris skirtas priežiūrai.

Pateiksime Jums kelis patarimus, kurie garantuos, jog užuolaidos visada atrodys puikiai ir tuo pačiu metų eigoje pavyks išlaikyti jų patrauklumą.

Svarbiausia susižinoti yra koks audinys naudojamas buvo užuolaidų gamyboje. Šiuo metu labai dažai komponuojami natūralūs bei sintetiniai audiniai, kadangi tokie variantai ne tik pigiau kainuoja, tačiau taip pat ir skoningai atrodo, matosi kokybė. Jeigu Jūsų užuolaidos yra iš derinio mikso – tokiu atveju svarbu susižinoti kokie yra jo priežiūros niuansai.

Kai tiksliai žinomas audinys – priežiūra dažniausiai tampa kur kas paprastės, kadangi galima įsigyti specialius ploviklius, kurie naudojami net ir skalbimo mašinoje. Žinoma, reikalinga ir atitinkama programa, kadangi per didelis karštis tikrai kenkia. Galiausiai juk tai priklauso ir nuo audinio spalvos. Blankiai spalvai, ypač balta – dažniausiai tinka ir labai didelis karštis, kai tuo tarpu ryškioms spalvoms siūlome rinktis ne tokią didelę temperatūrą.

Užuolaidoms taip pat yra reikalingas vėdinimas. Kaip ir bet kokiai kitai tekstilei. Tokiu atveju bus pašalinamos dulkės, kurios dažniausiai gadina audinį. Vėdinti galima su paprasčiausiai atidaru langu, kuris pasirūpina, kad medžiaga būtų išvaloma.

Taip pat reikia nepamiršti, kad svarbu pašalinti dėmes iškart, kai tik jos atsirado. Žinoma, šalinimui taip pat reikia remtis ir žiniomis, kadangi tam tikros dėmės yra valomos su konkrečiomis priemonėmis. Nuo specialių iki tokių, kurios gali būti gaminamos namuose, tad šiuo atveju svarbiausia yra sužinoti kas labiausiai tinka.

Visada galite tartis su pardavėju, kuris dažniausiai pateikia patarimus, kurie gali padėti tinkamai prižiūrėti užuolaidas. Esame tikri, kad jos ne tik puikiai atrodys, tačiau ir tarnaus Jums ilgus metus. O juk to daugelis ir nori.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *