Smulkmenos, kurias reikia žinoti registruojant įmonę

Nuosavas verslas daugeliui žmonių atrodo kaip svajonė, kurią norisi vis labiau sekti. Žinoma, viskas yra ne taip paprasta kaip atrodo. Jūsų laukia ne tik sunkus darbas, tačiau taip pat ir niuansai, kurie yra susiję su įmonės registravimo. Net ir tokia smulkmena kaip kad įmonės registracijos adresas gali Jums sukelti labai daug klaidų, tad reikia jas gerai išmanyti, kad viskas iki mažiausių smulkmenų būtų taip, kaip ir turi būti.

O tam mes patieksime svarbiausius niuansus ir esmines gaires.

· Įmonės registracijos adresas gali būti ir Jūsų namų adresas. Tai reiškia, kad nereikalingos patalpos tik dėl registracijos. Tiesa, jeigu nuomojate – tokiu atveju būtinas patvirtinimas, kad nuomotojas žino, jog jo patalpose bus vykdoma veikla.

· Taip pat siūlome nepamiršti atsakingai rinktis pavadinimo, kuris gali būti labai įvairus. Žinomas, geras įmonės pavadinimas gali atverti galimybes Jums kur kas geriau integruotis rinkoje. Štai todėl siūlome remtis ir VLKK patarimais ir tuo pačiu marketingo niuansais.

· Siūlome rinktis specialistus, kurie gali Jums padėti sutvarkyti reikalingus dokumentus. Kadangi jų labai daug – visada verta skirti dėmesio smulkmenos, kad pavyktų rasti labiausiai poreikius patenkinantį variantą. O jis dažniausiai turi ne tik pigus, tačiau taip pat ir geras iki mažiausių smulkmenų.

· Gali skambėti kiek keistai, tačiau taip pat reikia rinktis vykdyti tik tokią veiklą, kuri galima šalyje. Žinoma, Lietuvoje nėra kažkokių labai keistų įstatymų, kurie gali trukdyti vykdyti veiklą. Tačiau yra tokių šalių, kurioje reglamentai yra kur kas griežtesni.

· Kai kurios įmonės „reikalauja“ ir pradinio kapitalo. Gerai tai, kad tuomet žmogus nerizikuoja savo turtu. Tačiau minusas, kad įmonei reikalingas kapitalas siekia kelis tūkstančius eurų.

· Visada galime ne naujai steigti įmonę, tačiau pirkti kitą, kuri jau yra įsteigta. Kai kuriems tai atrodo kur kas patogesnis pasirinkimas, kadangi pirmieji svarbūs žingsniai jau yra padaryti.

Kuo daugiau smulkmenų bus įvertinama ir sutvarkoma – tuo kiekvienas bus laimingesnis, kad jo patys pirmi žingsniai verslo sferoje ne tik drąsūs, tačiau ir labai dideli bei tvirti.

Viena mintis apie „Smulkmenos, kurias reikia žinoti registruojant įmonę“

  1. išties registruoti įmonę yra nemažai reikalų.. iš tikrųjų čia dar daug dalykų nepaminėta. Vien dokumentų tvarkymas kiek niuansų turi. Iš pradžių atrodo net nebuvau kažkaip pagalvojus, kad tvarkantis dokumentus reikia turėti savo įmonės antspaudą. Gerai, kad internetinė prekyba dabar tokia išsivysčius ir ten galima bet ką realiai nusipirkti. Greitai radau internete ir užsisakiau šiuos antspaudus: https://eurobiuras.lt/lt/10-antspaudai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *