Stebuklus darančios kompresinės kojinės

Ar jau girdėjote apie stebuklus darančias ortopedines kojines, tokias kaip Ortopro? Gal girdėjote, o gal ir ne, tačiau, turime pasakyti, pačios kojinės stebuklų nedaro. Jos tik padeda stebuklui atsitikti jūsų organizme.

Kankindavo venų varikozės skausmai

OrtoproGreta sako, kad kompresinės kojinės tiesiog visiškai pakeitė jos gyvenimą. Anksčiau merginą kankindavo baisūs skausmai, ir dėl to tekdavo atsisakyti daugybės įvairių gyvenimo veiklų. „Negalėdavau keliauti su visais po įprastas keliones. Skaudėti kojas pradėdavo ir vaikščiojant po miestus, ir nuėjus miegoti. Paryčiais skausmas jau būdavo žvėriškas, todėl tekdavo dar labiau kentėti. Man niekada nesisekdavo su savo kojomis, visada turėjau bėdų. Tačiau nebuvau iki galo tikra, kas negerai su jomis. Paprastai kaltindavau save, kad per mažai judu, tačiau, kita vertus, daugiau judėti būdavo sunku, nes labai skaudėdavo. Kai galiausiai nutariau, kad pradėsiu gyventi kitaip, surasiu visas bėdas ir jas išspręsiu, kreipiausi į kliniką“, – prisimena Greta.

Ortopedinėms bėdoms spręsti – plokštelės

Mergina sako, kad Ortopro dar tada buvo niekada negirdėjusi. Tačiau susipažinusi, kas tai yra, netrukus gavo ir keletą diagnozių savo kojoms. Viena vertus, buvo ortopedinių bėdų, kurios lėmė blogą pėdos išlinkimą. Kita vertus, buvo ir venų varikozė. Todėl šie du blogi dalykai vienas kitą papildydami ir sugadino mano kojų sveikatą bei gerą savijautą, sako mergina. „Sužinojau, kad labiausiai kenkdavo pasivaikščiojimai užsienyje. Tuomet, kai keliaujant ant pečių tempdavau didžiulę sunkią kuprinę. Kad didžiulę, tai nieko. Bet kad sunkią – mano organizmui tai labai nepatikdavo. Kiekvienas papildomas svoris ant kojų buvo kažkas baisaus mano organizmui, mano vargšėms kojoms. Todėl turėjau būti sąžininga pati sau ir įsigyti tinkamas ortopedines plokštelės“, – pasakoja Greta.

Kartais padės tik operacija

Mergina sako, kad kartais tikrai padėti gali tik operacija nuo venų varikozės, tačiau kartais gali pagelbėti ir kompresinės kojinės. Tai – dar vienas dalykas, kuris padėjo pagerinti kojų būklę, nes su tomis kojinėmis yra suspaudžiamos išsiplėtusios venos, tolygėja kraujotaka, dingsta skausmai ir venų varikozės padariniai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *