Skolų išieškojimo procesai

Skolų išieškojimasJeigu susidūrėte su skolos negrąžinimo atveju, gali tekti kreiptis į profesionalus, kurie išeiško skolas, dirbdami su advokatais ir anstolių kontoromis. Neteisėtai negrąžinami pinigai – neabejotinai nemaloni situacija, iš kurios norima rasti sprendimą. Jums gali padėti advokatas Šiauliuose, teikiantis plataus spektro teisines paslaugas įvairiose teisės srityse. Advokatas konsultuoja ir imasi veiksmų skolų išieškojimo, priteisimo ir administravimo klausimais. Jis rengia reikalavimus bei vekselius, norint padengti įsiskolinimus, tarpininkauja klientui, siekdamas tarpusavio sutarimu išspręsti kilusį nesutarimą, rengia pareiškimus ir ieškinius dėl skolos priteisimo, įvairių teismo įsakymų, rengia prašymus, skundus ir kitus dokumentus. Taip pat atstovauja klientą notarų biure, anstolių kontoroje ir teisme bei užtikrina nepertraukiamą skolos išieškojimo administravimą.

Taip pat skolų išieškojimo klausimais jums gali padėti Viešoji Įstaiga ,,Credibell“, kuri teikia skolų prevencijos, mokėjimų administravimo, ikiteisminio ir teisminio išieškojimo bei sąskaitų spausdinimo paslaugas. Turėdama ilgametę darbo patirtį, įstaiga užtikrina, kad skolų išieškojimas bus greitas ir profesionalus. Skolos išieškomos su anstolių ir advokatų kontoromis, klientai nepatiria jokių išankstinių skolos išieškojimo išlaidų, apmokėjimas už paslaugas atitinka kokybišką rezultatą, o visi reikiami dokumentai paruošiami už nedidelę kainą.

Ikiteisminio skolos išieškojimo ir žalos atlyginimo atveju yra rengiami ir siunčiami pranešimai skolininkui, raginantys kuo greičiau sumokėti skolą, siunčiami įspėjimai dėl delspinigių, pranešimai apie žalos kompensavimą, o taip pat yra organizuojami veiksmai , užtikrinantys skolininko finansinių įsipareigojimų vykdymą. Teisminio proceso metu yra rengiami pareiškimai dėl teismo įsakymo išdavimo, dokumentai dėl skundų, ieškiniai dėl skolos priteisimo, atsiliepimai į apeliacinius skundus ir pan. Taip pat teisminio proceso metu gali būti rengiami dokumentai teismui dėl netesybų ir delspinigių priteisimo. Teisminio skolos išieškojimo atveju klientas yra atstovaujamas visų instancijų teismuose, o teismui išdavus reikiamus dokumentus dėl skolos priteisimo, koordinuojamas anstolio atvykimas į skolininko namus dėl priverstinio skolos išieškojimo. Tolimesni veiksmai gali tapti priverstiniu skolininkui priklausančio turto pardavimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *