Reklamos būdai internete

AdWordsKad ir kokį genialų verslą kuriate, nusiteikite, kad be reklamos jis neišgyvens, o tiksliau – net negims, nes niekas apie jį išvis nieko nesužinos. Tad žinoti, kas yra reklama su Google AdWords, taip pat žinoti keletą kitų reklamos būdų – vertėtų. Geriausia, žinoma, iškart samdyti profesionalus, kurie akimoju jums sukurs pačią efektyviausią reklamos kampaniją ir strategiją, apie tokias paslaugas daugiau informacijos rasite čia. Tačiau visada geriau sekasi bendradarbiauti su reklamos specialistais, kai jau ir patys būnate šiek tiek girdėję apie skaitmeninę reklamą. Štai keletas jos metodų.

Google reklama – ar visi ją supranta?

Išties reklama su Google AdWords yra gana sudėtingas dalykas ir labai dažnai žmonės, kurie patys nedirba nieko su skaitmenine erdve, net nežino, kas tai yra. Kai kurie asmenybės tobulėjimo specialistai netgi kalba apie tai, kad Google reklama yra atsakinga ir už tai, kad mes tarsi gyvename uždarame rate. Mat paieškos sistemos renka informaciją apie kiekvieną vartotoją ir pagal tai, ką jis „googlina“ sudaro atitinkamą algoritmą ir kokias reklamas jam rodyti. Todėl, jeigu esate užkietėjęs sodininkas ir apžiūrėjote internete sodo prekes, skaitote patarimus naujienų portaluose, kaip auginti daržoves ir pan., veikiausiai visada visur matote būtent jums skirtą Google reklamą, reklamuojančią lyg tyčia jums tinkančius kastuvus, kibirus, trąšas ar guminius botus. Taip veikia labai protinga Google reklama ir protingi žmonės, kurie supranta šios reklamos naudą bei ją užsako.

Reklama Feisbuke

Priklausomai nuo jūsų verslo pobūdžio, komunikacija Feisbuke gali būti labai svarbi. Tačiau feisbukas žino, kad jis yra ne tik draugų susitikimo ir pasikalbėjimo vieta, o tokia pat svarbi ekonominė erdvė kaip ir anapus ekrano. Dėl to, norint feisbuką naudoti savo verslui, komercijai, jis siūlo mokamas paslaugas. Natūraliai daugybė pranešimų iš tam tikrų feisbuko paskyrų nėra matomi, tačiau, kai yra perkama feisbuko reklama, pranešimus gali matyti visi puslapį pamėgę žmonės, taip pat kitos pasirinktos žmonių kategorijos. Aišku, geriausia reklamuoti įdomius dalykus, tada ir rezultatų bus daugiau už tą pačią sumą.

Reklama naujienų portaluose

Senas geras „banerių“ reklamos metodas veikia ir dabar. Patekę į įvairius naujienų portalus, kitas interneto vietas, kur žmonės dažnai lankosi, matysime, kad viršuje, šonuose ir kitur, kur telpa, sukasi judančios reklamos blokeliai, vadinamieji baneriai. Tai irgi gali būti efektyvi, savo įkainius turinti reklama.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *