Priedai automobiliui, kuriuos galima dovanoti

Žmogui, turinčiam automobilį, dovanoti galima kai kurias auto prekes. Paprastai dovanojami yra tam tikri priedai, su kuriais, tikima, automobilis bus geresnis, mielesnis, gražesnis.

Kvepiantys pakabukai

Bene pačias populiariausias dovanines auto prekes galima užuosti vos patekus į automobilio saloną. Tai – įvairūs kvepiantys pakabukai. Tradicija kabinti kvepiantį pakabuką ant automobilio veidrodėlio, atsirado dėl to, kad visgi mašina šiek tiek skleidžia nepageidaujamų kvapų. O tai tikrai nėra malonu, kai norisi neužuosti nei benzino, nei dujų, nei tepalų. Kitais atvejais mašinos to kvapo neturi. Tačiau paprastai siekiama užtikrinti maksimalų komfortą automobiliu, dėl o jame pakabinami tie pakabukai kvepiantys, taip pat yra sukuriama atmosfera muzikinė. Norisi, kad ir salono sėdynės būtų minkštos. Kad mašina būtų švari.

Vaizdo registratorius

AutomobiliamsMažiau estetikos, tačiau daugiau praktiškumo, o daugiausia – savisaugos – suteikia vaizdo registratorius. Tai irgi yra gera dovana, ypatingai automobilio savininkui, važinėjančiam mieste, kuriame vairuotojai turi labai agresyvius įpročius. Pavyzdžiui, Vilniuje, kur elementarių eismo taisyklių laikymasis, praleidimas kas antro, norinčio įvažiuoti į juostą ar kiemą, greičio neviršijimas laikomas žeminančiu dalyku. Jeigu važiuoji pagal taisyklis, tampi kaip koks atstumtasis mokykloje, kai atstumtaisiais tapdavo geriausiai besimokantieji. Taigi, vaizdo registratorius visada leis sužinoti, kieno iš tiesų buvo kaltė, kad jūs įvažiavote kažkam į galą, ar kad kažkas įvažiavo į jus. Jeigu manote, kad važinėjate saugiai ir jums grėsmę kelia kiti vairuotojai, kurių kaltę būtų vėliau sunku įrodyti, tokias auto prekes jums tikrai galėtų kas nors padovanoti. Gali būti vienas priekinis vaizdo registratorius, gali būti ir antrasis, filmuojantis užnugarį.

Muzikos grotuvas, kolonėlės

Norint mašinoje keliauti su pasirinkta nuotaika, reikia muzikos grotuvo. Norėsite, pasileisite seną roką. Patiks, paleisite bliuzą, norėsite neužmigti, paleisite trankią muziką. Pageidausite paklausyti žinių – atsuksite radiją. Magas mašinai padeda kelią paversti įdomiu ir nuotaikingu.

Salono pledai, pagalvėlės

Norintiems sukurti jaukumą automobilio salone, patiks tokios dovanos kaip salono pledai, pagalvėlės. Tai itin naudinga turint odinį saloną ir į mašiną sėdantis žiemą. Tada sėdynės būna tokios įšalusios, kad vos prisėdę ant jų gausite šlapimo pūslės uždegimą. O štai pledai greitai sugeria šilumą, todėl ant jo atsisėdus ir šilta iškart bus.

Aušinimo skystis, neužšąlantis langų valiklis – tai taip pat geros auto prekės, kurias galima dovanoti automobilio savininkui. Tačiau esant joms labai specializuotoms, tai jau nebeatrodys kaip dovana.

Viena mintis apie „Priedai automobiliui, kuriuos galima dovanoti“

  1. gal ir ne pati laimingiausia dovana kurią galima suteikti artimajam ar draugui, bet praktiškiausia tai tikrai – naujos padangos ! jeigu būnu lietuvoje visada perku iš https://www.naujos-padangos.lt . Geros kainos, galima pasiderėti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *