Po įsilaužimo į mašiną teko keisti stiklus

Stiklų remontasKartais, kai yra nedidelis automobilio stiklo įtrūkimo stabdymas, šio proceso yra įmanomas pasirinkimas, kaip stabdyti, ar išvis keisti stiklą. Kadangi naujas automobilio stiklas tikrai kainuoja nemažai, tai, ką gali padaryti protingas vairuotojas – tai tiesiog bandyti stabdyti tą mikro įtrūkimą. Tokiu atveju, mašiną su stiklais reikia atiduoti remontui. Tačiau nedaug žmonių pasirenka stabdyti tokius įtrūkimus, nes pavojus vis tiek išlieka. Daug dažniau norima stiklus keisti.

Žiemą stiklams daugiau pavojų

Kiekvienas vairuotojas pritars minčiai, kad žiema tikrai nėra palankiausias metas auto stiklams. Juk pavojų aplink iškart matosi daug daugiau. Kokie jie? Tai ir pavojus paslysti ir patekti kad ir į mažą auto įvykį, ir taip pat pavojus kitas – daryti kažką tokio, dėl ko galiausiai tenka gailėtis. Pavyzdžiui, palikti savo mašiną tamsoje kokiame keistame kieme. Juk tokie dalykai verčia galiausiai pripažinti tai, kad stiklai žiemą tikrai dažniau lūžta, dūžta ir genda.

Išnešė rankinę ir magą

Kaip neseniai nutiko Aušrai – jos mašinos stiklus teko keisti ir remontuoti tiesiog dėl to, kad į mašiną įsilaužė atgrubdangis ilgapirštis vagis. Kas jį suviliojo? Ant galinės sėdynės gulėjusi rankinė su kompaktais (turbūt tikėjosi, kad viduje bus kas vertingo) ir viduje paliktas grotuvas. Taigi, išnešė rankinę ir magą. O nuostolių pridarė kur kas daugiau negu šio turto pašalinimas.

Išmušė stiklą

Visų pirma, buvo išmuštas automobilio stiklas. Tas, per kurį viską pavyko paimti. Taigi, šoninis grūdinto stiklo langas, kuris beje visai neseniai buvo keistas, pažiro į daugybę smulkių glotnių stiklo skeveldrų. Jos atžymėjo ir taką nuo mašinos, nes pasklido tiesiog visur aplink. Tačiau ne tik tai mums pavyko pamatyti. Be to buvo ir gerokai aplamdyti kiti stiklai.

Įskėlė kitus stiklus

Panašu, kad Aušros mašiną teko gana ilgai trankyti, kol pavyko pasiekti tikslą. Sunku ir pasakyti, kiek būtent žmonių tuo užsiėmė. Tačiau beveik visi langai buvo paveikti. Vieni buvo tiesiog šiek tiek pridaužyti, kiti buvo įskilę. Matėsi žymės, kad buvo trenkta su kietesniu daiktu, gal sunkiu metaliniu laužtuvu. Aušrai buvo labai nemalonu, kad taip atsitiko jos mašinai. Taip buvo viskas aptrankyta, kad galima net įtarti tyčinį turto suniokojimą. Visgi, tikslas turbūt buvo tiesiog apiplėšti mašiną, nes ir kitiems neseniai čia buvo pasitaikę tokių nutikimų. Taigi, stiklai buvo pakeisti, ir dabar jau moteris neatsimena net, kodėl taip ilgai toje aikštelėje palikdavo mašiną.

Viena mintis apie „Po įsilaužimo į mašiną teko keisti stiklus“

  1. Nuostolis tikrai nemenkas, o ir nepavažiuosi jeigu oro sąlygos prastos. Kažkada po nakties radau automobilį „ant plytų” .. Teko iš garažo ratus traukti, užsisakiau iš https://www.naujos-padangos.lt , pora valandų, rankos tepaluotos, bet važiuoti galima :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *