Pigūs skrydžiai – kada tinkamiausias laikas pirkti oro bendrovių skrydžių bilietus?

Žmonėms, mėgstantiems iš anksto planuoti asmenines keliones, rinkos analizės gali būti nepaprastai vertingos finansine prasme. Norime pastebėti, kad skrydžių kainos, o taip pat ir kitų paslaugų, kaip tai pavyzdžiui nuomos, nuolatos kinta ir laikotarpis, kada planuojama išvykti, įtakos taip pat gali turėti. Kitaip tariant, akivaizdu, kad pigūs skrydžiai, tikėtina, kad sunkiai pasitaikys, jeigu planuojate išvykti už penkių – šešių dienų, o jeigu galvojate užsirezervuoti bent keletą mėnesių prieš – tikėtina, kad mokėsite mažiau. Pažymime, kad šiuo atveju nereikėtų apimti tų skrydžių, kurie yra parduodami paskutinę minutę – kitaip tariant, atvejai, kuomet siekiama išsiparduoti, nepatenka į mūsų analizės rėmus.

Pigus skrydžiaiAtitinkamai, tiems, kurie mėgsta planuotis keliones iš anksčiau, norėtume pateikti keletą įdomių minčių, kuriomis vadovaujantis pigus skrydžiai galėtų tapti jūsų pastangų rezultatu. Pateiksime ne vien tik statistinę informaciją apie tai, ką teikia pačios skrydžių bendrovės, tačiau taip pat ir pasidalinsime mintimis, prielaidomis, kurias pateikia tie, kurie nuolatos analizuoja rinkas – pagrinde, kelionių agentūros ir savarankiškų skrydžių planavimo įmonės. Manome, kad tiek reguliariems keliautojams, tiek tiems asmenims, kurie keliones planuoja pirmą kartą, pastūmėti minties, kad gali pavykti sutaupyti, turinio informacija gali tapti beatodairiškai pravarti.

Taigi, kaip gi yra iš tikrųjų? Kada gi tie pigūs skrydžiai pasirodo tarp pasiūlymų, ar tikėtina, kad laikui bėgant jie galėtų dar labiau atpigti ir kaip patogiausia būtų juos sekti? Remiantis statistikos portalų informacija, bei tų, kurie reguliariai vykdo panašaus pobūdžio analizes, patys pigiausi skrydžiai yra paskelbiami likus apie porą mėnesių iki skrydžio datos – siekiant pateikti tikslinę informaciją, būtų galima pastebėti tai, kad šešiasdešimties – keturiasdešimt penkių dienų intervalas iki skrydžio datos yra įvardijamas, kaip pats pigiausias. Atitinkamai, ieškodami skrydžių, itin rekomenduojama remtis būtent į šiuos laikotarpius – vis dėlto, nereikėtų priimti šio fakto už „gryną pinigą“, kaip mėgstama sakyti liaudyje – visuomet išlieka ta rizika, kad pigūs skrydžiai gali ir nepasitaikyti įvardytame intervale. Visuomet yra rizika ir ta, kad skrydžiai nepigs, o priešingai – pabrangs. Tokiems rezultatams įtakos gali turėti ir daugiau pašalinių veiksnių, tad norintiems planuoti ilgesnes išvykas, rekomenduojama nuolatos stebėti skrydžių pasiūlymus.

Rinkitės oficialius skrydžių bendrovių portalus, arba mėgaukitės tarpininkų svetainėmis ir jų skelbiama informacija – tai kiekvieno kliento pasirinkimas. Vis dėlto, rekomenduojama nelaukti pačių pigiausių kainų, mat jos gali ir nepasirodyti. Jeigu jaučiate, kad pasiūlymas tinka jūsų kišenei – griebkite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *