Pigiai keliaukite pas kaimynus

Tikriausiai dar prieš 10 metų, kai it iš giedro dangaus mums pasipylė įvairūs pigių skrydžių pasiūlymai, apie tai, kad skrydžiai į Maskvą mus domintų, nė minties nebuvo. Juk reikia pakeliauti į kuo įdomesnes, gražesnes vietas. Reikia pamatyti visas Europos sostines, patirti mūsų civilizacijos kultūros lopšių sūpavimą, pamatyti, kas ir kur gražaus gali būti. Tačiau dabar, kai visa tai jau padarėme, gal vertas pasižvalgyti ir į kaimynystę, nes čia taip pat yra gražių dalykų.

Kodėl lankymasis Rusijoje kainuoja brangiau

MaskvaAišku, jeigu žiūrėsime į lėktuvų bilietų kainas, matysime, kad į Maskvą neskrenda patys pigiausi, tačiau tikrai rasime ir nebrangių. Ir visgi visi dejuoja, kad tokia kelionė kainuoja brangiai. Iš kur tuomet tas brangumas, ar Rusijoje viskas labai brangu? Pasirodo, ten vykstant jums reikės vizos. Todėl verta vykti trumpesniam laikotarpiui, nes viza kainuos pigiau. Be to, galima važiuoti labiau žiemos metu negu vasariniu. Pačioje Rusijoje nėra labai brangu, tačiau turistinėse vietose, tokiose kaip Maskvoje, Sant Peterburge, tikrai viešbučiai nebus labai pigūs.

Kaip pigiai aplankyti Maskvą

O ar yra koks nors pigus būdas ten atvykti? Kaip jau minėjome, reikėtų rinktis atitinkamą sezoną bei tinkamai planuoti, kada ir kur būsite, tinkamai planuoti, kiek mokėsite už viešbučius. Skrydžio irgi reikia ieškoti kuo pigesnio, nes čia dar galite išlošti, o štai jau vizą turėsite mokėti tokią, kokią priklauso. Taigi, skristi galėsite ir pigiau. Kai kurios kompanijos šauniai tarpininkauja žmonėms, norintiems keliauti, ir padeda išsirinkti tikrai pigius skrydžius. Pasinaudokite jų paslaugomis ir bent jau už vietą lėktuve suplosite ryškiai mažiau.

Kodėl verta aplankyti kaimynus

Kai pragyveni Europoje bene 25 metus, ima atrodyti, kad gal ji ne tokia ir didelė. Pakeliauti čia jau buvo laiko, pamatėte ir Romos imperijos liekanas, ir Viduržemio jūros saulę, ir Atlanto bangas, ir Gaudžio architektūrą Barselonoje, ir Eifelio bokštą Paryžiuje, pasivaikščiojote ant Norvegijos fiordų. O kodėl nenorite aplankyti vietą, kurioje jūsų draugai nesifotografuoja ir nekelia nuotraukų į internetą? Vietą, kuri tokia didelė ir galinga šalia, o jūs į ją nenuvykstate net pasisveikinti, tik skaitote neigiamas antraštes apie ją portaluose? Gal tikrai jau metas praplėsti savo akiratį ne tik į vieną vietą, bet ir į kelias, bei pamatyti tai, ko dar nematėte. Maskvoje, Sant Peterburge yra puiki architektūra, nuostabūs muziejai ir daug kitų turistams patinkančių dalykų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *