Pavogtus daiktus susekti padeda GPS įranga

GPS sekimasJeigu bijote, kad jūsų daiktus pavogs, nusiraminti padėti gali ir gps sekimo iranga. Tai neapsaugos nuo vagystės, tačiau jeigu GPS siųstuvas bus sumontuotas labai gerai, kad net nekils įtarimų apie jo buvimą, tuomet pavogus daiktą, bus galima matyti, kurioje vietoje jis kada yra.

Dviračio apsaugojimas

Vagysčių mieste visuomet pasitaiko. Vienas iš uoliausiai vagiamų dalykų – tai dviračiai. Kad ir kaip nesinori palikti dviračių lauke, tenka tą daryti, nes jų negalima įsivaryti į parduotuves, poliklinikas, kitas įstaigas. Taigi, dviračiai prirakinami lauke. Siekiant juos apsaugoti, perkamos stipriausios spynos. Ir tai vis tiek neužtikrina visiškos apsaugos, kadangi nori nenori, nuolatos vis tiek pasitaiko tokių atvejų, kuomet dviračiai būna pavagiami, tiek su silpnomis, tiek su stipriomis spynomis. Taigi, dar viena prevencinė priemonė, nenorint netekti dviračio amžiams – jo GPS siųstuvo sumontavimas. Tik riekia jį taip paslėpti, kad gudrūs vagys nespėtų numontuoti. Geriausia, integruoti kažkur giliai į rėmą, tačiau tada reikėtų ilgalaikių baterijų, ir vis tiek kas tam tikrą laiką jas pakeisti. Galima daryti ir paprasčiau – montuoti į rankeną, dviračio sėdynę, padangą, kitą lengviau nuimamą dalį. Nepatartina montuoti į gertuvę, daiktadėžę ar skambutį. Taigi, pastebėję, kad netekote dviračio, greitai galėsite ir atgauti jį arba bent turėti duomenis, kur jis toliau buvo vežamas.

Telefono apsauga

Taip pat verta ir saugoti telefonus. Tiesa, jiems dažniausiai nereikia montuoti specialaus GPS seklio, nes telefonai neretai patys savyje jau turi tam tikrus siunti klius, kurie net ir išjungus telefoną veikia. Dėl to pavogtas telefonas gali būti lengviau surandamas.

Asmens apsauga su GPS sekimo įranga

Dingti ir būti pavogti gali būti ne tik brangūs daiktai, bet ir reikšmingi žmonės. Todėl nieko keisto, kad kai kurie itin svarbūs žmonės ne tik turi asmens sargybinius, bet ir nuolatos yra stebimi per GPS įrenginius, siekiant užtikrinti, kad viskas tvarkoje. Jeigu esate įsipainioję į tokią situaciją, kuomet sulaukiate grasinimų, nerimaujate galbūt dėl savo artimųjų saugumo – taip pat galima bandyti užtikrinti tą saugumą su sekimo įranga.

Prabangūs automobiliai – beveik visi turi GPS sekimo įrangą

Kuo gražesnis ir brangesnis automobilis, tuo geresnė bus ir sekimo įranga. Ko jau ko, bet vagystės, vos nusipirkus naują gražuolį, niekas nenori. Tačiau ir vagys to tikisi – kad bus sumontuota GPS. Taigi, tenka galvoti apie tai, kur taip paslėpti siųstuvą, kad net mikliausi ir gudriausi vagys nesurastų.

Viena mintis apie „Pavogtus daiktus susekti padeda GPS įranga“

  1. Tik vertėtų įsitikinti, kad ta gps įranga, kuri naudojama saugumui, nėra nulaužta ar nėra kitaip nutekinama informacija. Jeigu tretieji asmenys gali ta informacija pasinaudoti, tada žmogus tikrai negali jaustis saugus. Tokiu atveju galėtų padėti detektyvu paslaugos, jie gali išsiaiškinti, ar žmogus nėra sekamas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *