Erdvė biurui

Mieste įkuriant populiarias ir stilingas erdves, verta apsilankyti tokiose parduotuvėse kaip https://www.dubingiai.lt, ir ten susirasti kažką sau iš tiesų gražaus. Daug žmonių sostinėje ir kituose dideliuose miestuose ieško laisvai samdomiems specialistams reikalingos darbo erdvės, kurioje galėtų viską dirbti patogioje vietoje, stilingoje aplinkoje. Jeigu norite įkurdinti tokią erdvę reikės šiek tiek padirbėti su interjeru ir jums pavyks.

Erdvė sau, ar erdvė, kurią dalinsitės?

Dubingių interjerasPirmiausia pagalvosite, ar tai dirbtuvės tik jums, ar šioje erdvėje bus studija, skirta keliems darbuotojams? Tada žinosite, kiek reikės paruošti darbo vietų. Nebūtina galvoti apie plėtrą, jeigu jos planuose nėra, o norite dirbti vieni. Iš tiesų galite tiesiog darytis darbo vietą tik sau. Kaip atriboti erdves, jeigu tai visgi erdvės, kuriose turi dirbti net keli žmonės? Būdų tą padaryti yra, tik reikia išsirinkti tinkamiausią. Tai gali būti atribojimas sienomis, tačiau jį reikia daryti tik tada, kai tai iš tiesų pagrįsta ir reikalinga. Ir taip pat reikia tą daryti tuomet, kada erdvė tikrai labai didelė. Mažesnėse erdvėse, kur žmonės gali dirbti kartu vienoje patalpoje, erdvę atriboti padeda atitinkamas baldų sustumdymas ar nedidelės sienelės ant stalų iki pusės, kurios gali būti skaidrios, stiklinės, taigi, nevogtų šviesos.

Sienos, lubos, grindys

Pagalvokite, kaip norite, kad atrodytų jūsų biuras. Jeigu langų yra nedaug, reikėtų orientuotis į kuo šviesesnius atspalvius. Ar net baltą. Tačiau vien baltos pasirinkimas šiek tiek neigiamai veikia žmones psichologiškai ir nuteikia ne dirbti, o kažkaip tarytum kentėti. Taigi, tai įvertinus reikėtų stengtis sukurti aplinką, kurioje dirbti visgi būtų jauku. Venkite ryškių varginančių spalvų – raudonos, elektrinės ir pan. Jos tinka vaikų darželiui, kad dirgintų vaikų psichiką, tačiau iš tiesų jos ne taip ir tinka tuomet, kada tai turi būti vieta, kurioje žmonės susikaupę dirbtų.

Biuro baldai

Žinoma, turite tinkamai pasirinkti biuro baldus. Stenkitės juos rinktis taip, kad jie padėtų sveikatai. Dabar daug kas perka reguliuojamo aukščio stalus, kurie leidžia stovėti ir išsitiesus, ir sėdėti norimame aukštyje, taigi, tai padeda turėti įvairesnę kūno padėtį ir daugiau kartais pajudėti.

Erdvė specializuotam poreikiams gali būti apstatoma specialiais baldais.

Nedidelė virtuvėlė irgi yra geras būdas padidinti produktyvumą darbe, nes bus galima pasidaryti kavos.

Minkštas poilsio baldas – geras ženklas dirbtuvėse, tačiau tokių baldų visgi turi būti ne per daug.

2 mintys apie „Erdvė biurui“

  1. Erdvė biurui turi būti tiek funkcionali, tiek stilinga. Juk atėjus klientams tai lyg reprezentacinis įmonės veidas.

  2. Biure reikėtų ne tik į tokius tipiškus dalykus susitelkti, kaip lubos, grindys ar pan., bet pačią atmosferą tai juk sukuria mažos detalės. Tarkim kad ir dabar labai išpopuliarėję natūralūs namų kvapai labai daug duoda kuriant jaukumą. Aš pati tiek namuose, tiek pas save ofise turiu bent po mažą buteliuką namų kvapo pasistačius, tai atrodo, visai kitoks jausmas su jais. Manau reikėtų ir apie mažas detales gerai pagalvoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *