Kaip išsirinkti tinkamas plaukų priemones?

Profesionali plaukų priežiūraPlaukų priežiūros priemonių pasirinkimas šiuo metu yra tikrai didelis, tad nieko keisto, kad dažnu klausimu tampa tai, kokias jų vertėtų pasirinkti. Niekam ne paslaptis, kad tinkamos plauku priemones gali užtikrinti tikrai puikią plaukų būklę, tad plaukai taps kur kas gražesni ir sveikesni. Taigi, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį renkantis priemones?

Pirmas dalykas, į kurį vertėtų atsižvelgti, yra jūsų plaukų tipas. Jei jūsų plaukai yra linkę riebaluotis, ar sausėti, tokiu atveju ypatingai svarbu parinkti tokias priemones, kurios jūsų plaukams tiktų labiausiai. Jei plaukus plaunate kasdien, tokiu atveju rinkitės tokį šampūną ir tokį kondicionierių, kurie yra pritaikyti dažnam galvos plovimui.

Nepakanka naudoti vien tik šampūną ir kondicionierių – taip pat rekomenduojama kartą per savaitę palepinti plaukus jų tipui tinkančia kauke. Šiuo metu yra siūlomos labai įvairios plauku priemones, todėl pasirinkite tokią, kuri geriausiai tiktų jūsų plaukų puoselėjimui. Jei tenka naudoti plaukų džiovintuvą ar tiesintuvą, patartina pasirinkti tokias priemones, kurios padeda apsaugoti plaukus nuo karščio, o plaukų modeliavimo priemones reikėtų naudoti kuo rečiau.

Taip pat būtina pasirūpinti ir tinkama mityba – tuo atveju, jei ji nebus subalansuota, tai atsilieps ir jūsų plaukų būklei. Taigi, visada svarbu rūpinti, kad su maistu gautumėte pakankamai vitaminų ir mineralų, o tuomet, jei jūsų mityba nebus visavertė, papildomai naudokite plaukų puoselėjimui skirtus vitaminus.

Jei dažote plaukus, stenkitės tą daryti kiek įmanoma rečiau, ir rinkitės tokius dažus, kurių sudėtis būtų kuo natūralesnė. Bene labiausiai plaukams kenkia jų šviesinimas, tad tuomet, jei plaukus nuolat šviesinate, nepamirškite palepinti plaukų aliejais, kuriuos užteptus ant plaukų patartina palaikyti bent pusvalandį.

Tinkamas plauku priemones visada gali rekomenduoti ir jūsų kirpėjas, tad pasiteiraukite, kurios jų labiausiai tiktų jūsų plaukų tipui. Galite būti užtikrinti, kad profesionalai galės jums rekomenduoti tinkamiausias priemones, ir tuomet apsispręsti bus galima kur kas paprasčiau. Taip pat naudingų patarimų gali duoti ir plaukų priežiūros priemonėmis prekiaujantys pardavėjai, ir visai nesvarbu kokią parduotuvę – fizinę ar internetinę nuspręsite pasirinkti.

Viena mintis apie „Kaip išsirinkti tinkamas plaukų priemones?“

  1. Na aš tiek nagų lakus, tiek plaukų ir odos priemones perku tik specializuotose parduotuvėse- tik jos gali duoti kokybės garantiją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *