Nėštukių fotosesijos – už ar prieš

Pastaruoju metu labai išpopuliarėjo nestukes fotosesija. Jeigu kuri nors moteris laukiasi, tai jau ji galvoja ne tik apie tai, kokį vardą reikės duoti vaikui, kada gimdymas, kaip įrengti vaiko kambarį, bet ir , kur jai galėtų būti atlikta nestukes fotosesija Kaunas. Tačiau vyrauja įvairi nuomonė apie tai, ar tai yra geras dalykas, ar blogas. Štai keletas nuomonių.

Virginija, jauna mama

Fotografas fotosesijai„Manau, kad nestukes fotosesijos yra būtinas dalykas kiekvienai būsimai mamyte. Taip pat reikia tomis nuotraukomis būtinai pasidalinti feisbuke. Geriausiai – užsidėti ant profilio pagrindinės. Juk tai taip smagu turėti tokias nuotraukas – tegul visi mato, kokį pilvą tu turi. Ir seni klasiokai, ir buvę viršininkai, ir buvę kaimynai ar juo labiau – buvę vaikinai. Kuo daugiau žmonių pamatys, tuo geriau“, – šypsosi jauna penkių vaikų mama.

Eglė, jauna mama

„Manau, kad tai labai privatus dalykas. Niekada gyvenime nesikelčiau kažkur viešai tokių nuotraukų. Fotosesiją gal ir pasidaryčiau, jeigu kas nors padovanotų, bet pati kažin ar varginčiausi ieškoti fotografo“, – sako jauna mokslų daktarė.

Domas, jaunas tėtis

„Mano šeima yra man labai svarbus dalykas. Ir aš tikrai labai vertinu ir gerbiu savo žmoną, taip pat myliu mūsų vaikus. Aš buvau su savo žmona visus tuos kartus, kai ji buvo nėščia ir žinau, kad ta būklė, kai moteris laukiasi, toli gražu neatitinka to, ką parodo nestukes fotosesijos. Tačiau pasidaryti tokią fotosesiją – kiekvienos šeimos intymus ir asmeninis sprendimas. Arba kiekvienos moters. Aš neturiu nieko prieš, kad žmonės kauptų kokį tik nori prisiminimų archyvą apie save. Aš tik nesuvokiu vieno dalyko. Kodėl žmonės tas savo fotosesijas kelia į feisbuką? Pavyzdžiui, pas mane drauguose yra apie 300 draugų, iš kurių gal pusė moterų. Aš fiziškai su tiek žmonių nebendrauju, tačiau visokie žmonės, kuriuos seniai pažįstu, arba su kuriais seniai nesimačiau, arba su kuriais kokį kartą ar du kažkur buvau susitikusi, jau seniai labai man yra svetimi. Nepaisant to, aš turiu matyti jų intymias gyvenimo smulkmenas. Kaip tik pavasaris, taip atsidarau feisbuką ir matau visur tuos nuogus nėščiųjų pilvus. Kodėl aš tai matau? Argi tai neturėtų būti tos šeimos asmeninis dalykas, labai intymus, kaip ir pats aktas, kurio metu ta gyvybė pilve užsimegzė? Man šie atsakymai yra vis dar paslaptis, matyt šiame pasaulyje kažko nesuprantu“, – atvirauja jaunas tėvas.

Viena mintis apie „Nėštukių fotosesijos – už ar prieš“

  1. Aš tik už nėštukių fotosesijas. Labai gražu dar gimus vaikelui jo fotosesija po 1-2 savaičių ir poto paūgėjusio vaikelio, kai jį maitina mama krūtimi. Labai žavu ir natūralu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *