Namų saugumo atmintinė

Kartais geriausios apsaugos sistemos yra ne pačios brangiausios, o protingai, logiškai įrengtos ir išplanuotos. Ką daryti, jeigu norite, kad jūsų namai būtų saugūs?

Įrenkite apsaugines sistemas

Saugos sprendimaiPirmas ir pats paprasčiausias bei šiais laikais gana populiarus pasirinkimas – tai sumontuojamos apsaugos sistemos, kurios leidžia lengvai ir greitai užtikrinti maksimalią apsaugos komandų priežiūrą jūsų nuosavybei. Galbūt jūs išvykstate savaitei atostogų, gal migruojate į užsienį ilgesniam laikui. O gal tiesiog jaučiatės nesaugiai savo rajone. Tuomet reikėtų pradėti nuo signalizacijos apsaugos sistemos. Gali viskas būti taip sutvarkyta, kad lengvai pro apsaugą niekas neprasmuks. Alarmas ir signalizacijos kauks visada, kai tik kažkas neaiškaus vyks. Taip pat apsauginės sistemos gali saugoti ir nuo gaisro. Tiesa, kaskart, kai signalizacija fiksuos pažeidimą ar įsilaužimą – taip pat įvyks ir kitas pokytis. Tai, visų pirma, signalas į centrinę saugos tarnybą. Ten bus gaunami pranešimai apie pažeistas sistemas, vykstantį įsilaužimą. Visa tai akimirksniu sukels ant kojų specialiąsias tarnybas. Taigi, jūsų namai joms pasidarys labai įdomūs ir galbūt net pavyks į namus pasikviesti komandą apsauginių. Žinoma, prieš vykstant pas žmones, komanda pirmiau skambina būsto savininkui, klausia slaptažodžio ir bando išsiaiškinti, kokia situacija, kodėl iš tikrųjų kaukė signalizacija.

Nepasikliaukite paprasta spyna

Tūkstančių namų kas naktį yra atrakinama su visrakčiais, tūkstančiai nuosavybių apvagiama vien dėl to, kad naudojamos spynos būna per paprastos. Tad ir jūs turėtumėte būti atidesni ir nepasikliauti pačia paprasčiausia spyna. Ji tikrai neprives prie nieko gero, kadangi ji gali būti lengvai atrakinama kone dantų krapštuku. Jeigu priekines duris žmonės ir turi šarvuotas, stiprias, tai dėl durų į vidinį kiemą, šoninių durų stengiamasi mažiausiai.

Saugokite savo privatumą

Tegul namas neatrodo apleistas, net kai išvažiuosite. Prieš iškeliaudami nepranešinėkite visam pasauliui, nerodykite to socialiniuose tinkluose, kad jūs išvykstate. Privatumą saugokite dar prieš kelionę – įsigykite užuolaidas, per kurias nieko nesimatytų. Tegul niekas nesidairo per langus, neskaičiuoja jūsų turimos kompiuterinės ar video technikos, neplanuoja nusikaltimo. Privatumas yra saugos elementas.

Viena mintis apie „Namų saugumo atmintinė“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *