Miegamojo baldai kompaktiškam kambariui

Baldai miegamajamPastaruoju metu visame pasaulyje plintant idėjoms gyventi mažuose, kompaktiškuose butuose, ir mums tenka pripažinti, kad miegamojo baldai tikrai gali puikiai derėti toje pačioje aplinkoje kaip ir spintos, virtuvės baldai, vonia ir svetainė. Viskas yra suderinama, jeigu to labai nori. Pasižvalgius internete, aiškėja, kad su miegamojo lova galima pasielgti labai sumaniai.

Lovos užkėlimas viršun

Jeigu planuojate įsirengti itin mažą butą, vis tiek galite jį sukurti su privačiomis ir atribotomis viena nuo kitos erdvėmis. Vienas iš tokių variantų – butas, kuriame miegamojo baldai yra keliami aukštyn. Net jeigu šis butas būtų įrenginėjamas sovietiniame daugiabutyje, jame vis tiek būtų galima palikti vietos sau. Kaip tai pavyktų padaryti? Tokiais atvejais lovos yra keliamos į viršų. Reiškia, kad lova nebus ta erdvė, kurioje jūs sėdėsite ar stovėsite, tačiau joje jūs galėsite miegoti horizontalioje padėtyje. Net paprastame bute lovą iš tiesų galima kelti į palubę. O kas po lova? Kas tik norite. Po lova galima įrengti kitą reikalingą kambarį. Tarkime, vonią su dušu, o gal savo nedidelį darbo kambarėlį. Turint fantazijos, viskas įmanoma.

Lova spintoje

Įrengiant labai mažą butą, spintos tampa išsigelbėjimu. Tai, kas neturi matytis, gali tarsi pasislėpti spintoje. Šiuo atveju, milžiniška lova gali keltis į viršų, tačiau kartu ji gali ir būti pusiau privati. Tai įmanoma, jeigu ji tarsi atsidurtų„spintoje“. Tuomet žmogus, kuris keltųsi pirmasis ir eitų į darbą, galėtų netrukdyti kitam įjungdamas šviesą. Jis tiesiog atsikeltų, išlįstų iš savo spintos, o aukščiau esantis liktų miegoti tamsoje. Tai labai patogus sprendimas, kai gyvena ne vienas žmogus, o keli.

Kiti kambariukai spintoje

Taip pat spintos efektas gali būti panaudojamas ir atskiriant daugiau erdvių. Tarkime, tada kai norima padaryti dar ir, tarkime nedidelį darbo kambarėlį, mes taip pat galime padaryti šiokį tokį manevrą su spinta ir kambaryje atskirti erdvę darbo vietai. Tuomet žmogus, kuris daug laiko praleidžia namuose dirbdamas, turės privatumą ir galės užsidaryti savo mažajame kabinete bei jame tinkamai ir ramiai dirbti. Tik ten reikėtų pasistengti užtikrinti pakankamą garso izoliaciją, jog žmogus galėtų jaustis apsaugotas nuo išorinių garsų. Pačios spintos, kaip daiktų laikymo sistemos, taipogi gali būti montuojamos išmaniai, siekiant kuo geriau išnaudoti erdvę ir sukurti jaukius namus, kartu ir kompaktiškus bei dėl savo nedidelio dydžio labai ekonomiškus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *