„Krasta-Auto“ pasiūlymai naujiems automobiliams

„Krasta-Auto“ tai Lietuvoje veikianti ir pasaulyje pripažinta įmonė, kurios veiklos sritys: naudoti ir nauji automobiliai. Tarp naujų, parduodami įvairūs BMW ir „Mini“ modeliai, taip pat ir patys naujausi. „Krasta-Auto“ salonai įsikūrę Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Susidomėjęs pirkėjas kviečiamas išbandyti pasirinktą transporto priemonę bandomuoju važiavimu.

Ar verta laukti nuolaidų?

Aktualus klausimas pirkėjams – ar nauji automobiliai gali būti su nuolaida? Atlikus tyrimą tarp įvairių pardavėjų, galima pasakyti, kad taip. Su nuolaida dažniausiai parduodamos sandėlyje „užsigulėję“ transporto priemonės, taip pat eksponuojami automobiliai. Nuolaidos galima prašyti įsigyjant kelis naujus automobilius, kas dažniausiai aktualu įvairioms įmonėms.

Kartais, vietoje nuolaidos, didesnę vertę turi geras pasiūlymas išsimokėjimui.

„Krasta-Auto“ savo pirkėjams pateikia specialius pasiūlymus, kuriuos galima peržiūrėti įmonės internetinėje svetainėje krasta-auto.lt. Pasiūlymai taikomi prabangiems BMW modeliams ir šiuolaikiškiems „Mini“ automobiliams.

Nauji automobiliai su specialiais pasiūlymais

Šiuo metu minėtoje internetinėje svetainėje pateikti geri pasiūlymai BMW X3 hibridiniam modeliui. Įprasta jo kaina su papildomais priedais siekia 66220 eurų, o su nuolaida jį galima įsigyti už 59 600 eurų, taigi sutaupoma virš 6000 eurų. Automobilis parduodamas ir su finansavimo pasiūlymu. Pradinis įnašas sudarytų 11 920 eurų, o mėnesio įmoka 454 eurai, išsimokėjimo terminas – 60 mėnesių. Beje, šis pasiūlymas galioja iki kovo mėnesio 30 dienos. Neturint pradinio įnašo salonui galima parduoti seną, atitinkamos vertės transporto priemonę.

Tokios nuolaidos prabangiems naujiems automobiliams tikrai nėra dažnos, todėl verta jomis pasinaudoti.

Kitas „Krasta-Auto“ pasiūlymas skirtas „Mini Cooper CE All4 Countryman“ modeliui. Jo bendra kaina su priedais – 47 890 eurų, o su nuolaida – 43 100 eurų, taigi, klientas gauna 4790 eurų nuolaidą šiuolaikiškam hibridiniam automobiliui.

„Krasta-Auto“ salonuose parduodami nauji automobiliai su galimybe išsimokėti. Klientas, pirkdamas iš salono, turi daugiau galimybių sudaryti jam palankią lizingo sutartį. Pavyzdžiui, minėto „Mini“ modelio pradinio įnašo kaina tik 8 620 eurų, o mėnesio įmoka – 328 eurai, terminas – 60 mėnesių. Kviečiame pasinaudoti specialiomis kainomis iki kovo 30 dienos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *