Kokius miegamojo baldus pirkti?

Miegamasis – kambarys, kuriame mes ilsimės, o poilsis yra labai svarbus kiekvienam žmogui, todėl labai svarbu susikurti tinkamą aplinką šioje erdvėje. Labai svarbūs yra baldai miegamajam kambariui. Jų neturi būti per daug, tačiau jie turi būti ne tik gražūs, bet ir funkcionalūs. Kaip nesuklysti ir išsirinkti tinkamus?

Miegamojo įrengimasPrieš perkant baldus skirtus miegamojo kambariui, reikia labai gerai pagalvoti, kokie daiktai ir, kiek jų planuojate, kas bus jūsų kambaryje? Čia svarbu pagalvoti, kiek drabužių turite ar planuojate didinti jų skaičių ir pan. Nuo to labai priklauso, kiek ir kokio dydžio turėtų būti spinta, spintelės ar lentynos. Taip pat labai svarbu ar prie lovos norėsite talpios spintelės, ar jūs galbūt mėgstate tik kelis daiktus pasidėti šalia savęs, todėl jums gali pakakti mažo naktinio staliuko, be jokių stalčių. Kitas svarbus aspektas – lova. Čia reikia atsižvelgti kaip plačiai mėgstate miegoti ir ar miegosite vienas, ar dviese. Taip pat pagalvokite, kokio dydžio miegamasis kambarys. Jei kambarys mažas, tai ir baldų dydis neturėtų būtų labai didelis. Galima tik patarti, kad pastačius baldus, reikia palikti bent puse metro praėjimui. Tai reiškia, kad, pavyzdžiui, pastačius lovą, turi likti aplink laisvos erdvės bent puse metro. Tai mažiausia erdvė, kuri leis jums laisvai prieiti ar apeiti lovą.

Atskiro dėmesio turi sulaukti lova. Rinkitės tinkamo dydžio, bet atsižvelkite į patalpos dydį. Standartinė dvivietė lova yra 2 m. ilgio ir 1,6 m. pločio. Standartinė vienvietė – 2 m. ilgio ir 90 cm. pločio. Tai tik standartai, juk galima įsigyti didesnes lovas, kurios bus dar patogesnės. Labai svarbu pasirinkti tinkamą lovos konstrukciją. Pavyzdžiui, jei turite mažą kambarį, tai praverstų patalynės dėžė esanti lovoje. Konstrukcijos gali būti metalo, medienos ir tam skirtų plokščių. Kokią rinktis? Viskas priklauso nuo jūsų finansinių galimybių ir to, kas jums atrodo gražiau. Vieni labai vertina natūralią medieną, kiti – laminuotą medžio drožlių plokštę, nes ji daug pigesnė. Atminkite, kad baldai miegamajam turi būti kokybiški ir tinkami prie esamo ar kuriamo interjero.

Prie lovos derinkite ir kitus baldus: spinteles, spintas, staliukus, lentynas ir pan. Tik vientisumas leis sukurti gražų miegamojo kambarį. Baldų dydžius ir funkcionalumą rinkitės pagal tai, kas jums svarbu. Dabar gamintojai siūlo labai daug įvairiausių baldų, todėl tikrai išsirinksite tokius, kurie jums labiausiai tiks.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *