Kokios sauskelnės geriausios?

SauskelnėsVienkartinės sauskelnės yra akivaizdus pasirinkimas naujagimiams, nors kai kurie tėvai naujagimiui renkasi daugkartines sauskelnes. Vienkartines sauskelnes labai patogu ir lengva naudoti, ypač jei turite labai mažą kūdikį ir nenorite jaudintis dėl tinkamo pritaikymo. Vienkartinės sauskelnės būna įvairių dydžių ir tinka kūdikiams nuo naujagimio iki mažylio, nors naujagimio dydis bus gana stambus. Vienkartinės sauskelnės dažnai vadinamos "Pampers", nes tai populiarus prekės ženklas. "Pampers" siūlo įvairių rūšių sauskelnes: "Pampers newborn", "Pampers sensitive", "Pampers Swaddlers", "Pampers baby dry" ir "Pampers cruisers". "Pampers" taip pat gamina naujagimiams skirtas sauskelnes "Pampers baby dry", kurios turi papildomą sluoksnį, padedantį išvengti sauskelnių bėrimo. Vienkartinės sauskelnės gaminamos iš sintetinių medžiagų ir yra labai sugeriančios. Be to, jas labai lengva išmesti ir lengva utilizuoti. Tačiau medžiagos, iš kurių jos pagamintos, nėra ekologiškos. Plačiau: https://cuculis.lt/pamirskite-sunkumus-atsisakant-sauskelniu-stai-kas-pades-jusu-vaikui/ puslapyje.

Daugkartinės sauskelnės

Daugkartinės sauskelnės yra draugiškos aplinkai ir dažnai yra pigesnės už vienkartines sauskelnes. Jas taip pat galima naudoti įvairiems vaikams, tačiau po tam tikro laiko jas reikės pakeisti. Vienkartinių sauskelnių užtenka tik vienam vaikui, nes jos dažnai būna suteptos šlapimu ir išmatomis. Daugkartinių sauskelnių būna įvairių stilių, įskaitant iš anksto sudėtas sauskelnes, prigludusias sauskelnes, sauskelnes "viskas viename" (AIO), įvyniojamas sauskelnes ir kišenines sauskelnes. Iš anksto sulankstytos sauskelnės – tai stori minkšto medvilninio audinio kvadratai, kurie sulankstomi ir naudojami kaip sauskelnės. Įklotos sauskelnės yra minkštos, elastingos ir formuojamos kaip vienkartinės sauskelnės. AIO sauskelnės yra tokios pat kaip prigludusios sauskelnės, tačiau jų išorinė pusė taip pat neperšlampa. Įvyniojamos sauskelnės yra minkšto audinio, kaip ir sulankstomos sauskelnės, tačiau jas galima apvynioti aplink kūdikį kaip apklotą. Kišeninės sauskelnės turi neperšlampamą išorinį sluoksnį ir vidinę kišenę, kurioje laikoma sugeriamoji medžiaga. Jos dažnai laikomos paprasčiausiomis daugkartinėmis sauskelnėmis.

Ekologiškos ir tvarios sauskelnės

Rinkoje vis daugiau ekologiškų ir tvarių sauskelnių. Kai kurios iš jų pagamintos iš sintetinių medžiagų, panašių į tas, kurios naudojamos vienkartinėse sauskelnėse, o kitos – iš natūralių medžiagų, pavyzdžiui, bambuko ar kanapių. Natūralios sauskelnės gali būti gaminamos kaip prigludusios sauskelnės, sulankstomos sauskelnės, AIO sauskelnės ir kišeninės sauskelnės, ir dažnai yra brangesnės nei kitų rūšių sauskelnės. Ekologiškos ir tvarios sauskelnės gali būti brangesnės už vienkartines ir daugkartines sauskelnes, tačiau jos yra gera ilgalaikė investicija. Vienkartinės sauskelnės bus pigesnės nei vienkartinės, be to, sumažins jūsų kūdikio anglies dioksido pėdsaką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *