Kodėl stoglangiai pasižymi didesne kaina?

Stogo langaiDar visai neseniai išpopuliarėję funkcionalūs stoglangiai kaina lenkia įprastus sieninius langus, tačiau yra vis tiek labai populiarūs. Dėl stoglangių atsiradimo bei funkcionalumo vis dažniau įrengti pradedamos palėpės, mat šiandien jas galima iš šaltos ir niūrios aplinkos pakeisti į erdvią, šiltą ir labai šviesią patalpą, kuri gali pasitarnatuti tiek kaip miegamasis, tiek ir kitais tikslais – čia susiduriate su begaline laisve fantazijai. Nedažnas žmogus žino kodėl stoglangiai yra tokie brangūs ir galvoja, kad tai yra apgaulė ir bandymas pasipelnyti, tačiau rekomenduojame tuo netikėti, nes realybė čia visai kitokia.

Stiklas, sandarumas, motavimas

Priešingai nei įprasti sieniniai langai, stoglangiai kaina gerokai skirasi dėl to, jog jų tiek montavimas, tiek ir pačios charakteristikos yra kur kas sudėtingesnės. Pradėkime nuo to, jog stoglangiams reikalingas kur kas tvirtesnis ir storesnis stiklas, nes jie ypatingai lengvai pasiekiami kiekvienam oro kaitos padariniui. Storesnis ir tvirtesnis stiklas yra atsparesnis spaudimui, kas be galo aktualu bus žiemos laikotarpiu, kai stogą padengs storas sniego sluoksnis, o ir kitais metų laikais susidūrus su kruša, gausūs ledukai nebus pavojingi jūsų stoglangiui. Tvirtesnis ir storesnis stiklas lygiai taip pat bus atsparis įbrėžimams, todėl nukritus medžio šakai ant stogo jūsų stoglangiui nieko neatsitiks.

Stoglangiai yra ne tik storesnio bei tvirtesnio stiklo, tačiau pasiekti aukščiausio lygio funkcionalumą jie privalo būti ypatingai sandarūs. Tai reiškia, kad jie privalo nepraleisti ne tik šalto oro iš lauko ar išleisti šilto iš palėpės, bet ir neleisti drėgmei patekti į stoglangio vidų, kai sieniniams langams tai beveik negalija – nuo jų bet kokie krituliai iš karto nubėga vertikaliai žemyn.

Reikėtų atkrepti dėmesį, kad akivaizdu, jog stoglangiai yra kur kas sudėtingesnio kampo, todėl jų montavimas reikalauja specifinių žinių. Tik patirties turintys ir charakteristikas išmanantys motuotojai gali atlikti tokį darbą, mėgėjai, kurie lengvai įmontuoja sieninius langus, paprasčiausiai nesugebės atlikti stoglangio montavimo darbų, o jei ir pasiryš rizikuoti – tai ateityje gali jums brangiai kainuoti, mat neteisingai ir nekokybiškai įmontuotas stoglangis gali neteikti viso savo funkcionalumo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *