Kodėl kvepalai – tokia gera dovana?

Artėja bičiulės gimtadienis, o jums jau prasideda lengva migrena, nes dar neturite dovanos ir, tiesą sakant, net nežinote, nuo ko pradėti. Išeitis yra, ir tai – kvepalai internetu. Užsakius tokią dovaną, jeigu teisingai tai padarysite, laimėsite daug karmos taškų. Kuo toks geras yra šis variantas?

Prestižas iš senų laikų

Pirkite internetuKaip ir pirkti kitur, kvepalai internetu visgi yra parfumerijos pagrindinė prekė. O parfumerija turi apie save kažkokią mistišką aurą. Nuo senų laikų imperatoriai vieni kitiems dovanodavo šias dovanas kaip pačias brangiausias. Dar nuo senesnių, tai turėjo aukso kainą. Tai buvo tik kilmingųjų dalykas, kol visi kaimiečiai maudėsi smarvėje. Taigi, kvepalai iš seniai turi prestižinės dovanos etiketę, ir, kad ir ką darysite, ją dar ilgai turės. Neatsitiktinai ir kvepalų reklamos mus visada nukelia į kokią nors prabangią situaciją, kažką išskirtinio, o ne kasdieninio (kaip kad nuteikia, tarkime, higieninių iklotų reklamos). Kvepalų ir buteliukai yra ypatingi – jie visada turi kažkokias išraiškingas formas, nors juk galėtų būti pats kvepalas supiltas kad ir į stiklainiuką. Tad, jeigu padovanosite draugei, merginai, mamai kvepalus – tas žmogus tikrai apsidžiaugs tokiu siurprizu.

Ilgam užteks

Be kita ko, kvepalai internetu bus ir tokia dovana, kurios užteks tikrai ilgai. Ar jūs pirksite mažesnį kiekį, ar didesnį, per mėnesį niekas kvepalų nesunaudos. Net kasdien purškiant, jų vis tiek užteks kelis mėnesius arba metus. Taigi, jūsų dovana labai ilgai bus dalykas, kurį žmogus turės, o jūs kartais vis galėsite paklausti, ar dar tebeturi, taip primindami savo svarbą.

Visada primins

Dar subtilesnis priminimas bus pats kvapas. Kadangi ta mergina, draugė, mama kvėpinsis kvepalais ir visada pagalvos, kad jie jus primena. Kadangi kvapai puikiai atgamina mūsų emocinę atmintį, kuri ir įrašo daugiausiai informacijos į mūsų smegenis. Tad, jeigu norite kažkam pademonstruoti romantinį ryšį ir amžiams įsirašyti į kažkieno širdį – skirkite tam laiko ir leiskite žmogui užuosti ypatingą kvapą, kaip priminimą.

Kvapas – lyg žmonių ryšys

Krypstant į simboliką, galima teigti, kad ir kvapas, ir žmogaus ryšys yra du gana panašūs dalykai. Visų pirma, dėl to, kad kvapas yra neapčiuopiamas, fiziškai nematomas, tačiau jaučiamas. Taip pat ir žmogaus ryšys. Taip pat sunku kvapą apibūdinti, jeigu tai gerieji kvepalai – tiesiog jauti, kad malonu arba ne. Taip pat kaip ir draugystės ryšiai, sunkiai apibūdinami, bet skirtumus pajunti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *