Kaip pasiekti geriausią savo skelbimo sėkmę

Esame gana versli tauta, gerų dalykų neišmetame: kaupiame arba parduodame pigiau. Todėl ir skelbimai Lietuvoje yra tikrai gana populiarus dalykas. Gal ir jūs esate tas žmogus, kuris suprato, kad jo namuose per daug prisikaupę nereikalingo šlamšto? Jeigu taip, štai jums keletas patarimų, kaip teisingai ir veiksmingai parduotis savo daiktus.

Būkite realistai dėl kainos

LangaiKai kurie žmonės visada galvoja, kaip uždirbti. Štai pirkote padangas už 200 eurų, kai jų reikėjo, po mėnesio sudaužėte mašiną, padangas parduosite. Tačiau jos nėra labai geros firmos, tai tiesiog kažkokios padangos. Ką tada daryti? Norisi uždirbti ir parduoti brangiau, tiesa? Tačiau tai – ne pati geriausia išeitis. Geriau visada pagalvoti, kaip gyventi, kad netektų matyti jaučio lankoje, o rankoje nieko ir neturėti. Taigi, geriausias pasiūlymas būtų pradžioje tiesiog nusiraminti ir įvertinti, kokia tikroji šio daikto kaina. Sakykime, jūs pirkote už 200, bet ar tiek buvo verta? O kokia kaina po to, kai šiek tiek panaudojote? Pagalvoję suprasite, kad gal ir neverta apsimesti, kad esate puikus verslininkas, sugebantis šį dalyką dabar parduoti už 500 eurų, ir sąžiningai nuleisite kainą iki 150. Kartais mūsų ambicija neleidžia numažinti kainos, geriau sakome – kai derėsis, tada nuleisiu. Tačiau visada geriau iškart rašyti tikrąją kainą. Skelbimai Lietuvoje paprastai veikia taip, kad būna galimybė juos filtruoti pagal kainą. Tad žmonės galbūt ieškos iki 145 eurų, o jūs būsite įdėję už 151, nors planuojate atiduoti už 140. Taigi, jūsų prekę galėtų nupirkti ir kandidatų atsirastų, bet veikiausiai jūsų skelbimas liks apskritai nepastebėtas. Tad visada reikia pagalvoti apie tai ir stengtis protingai elgtis.

Raskite geriausius skelbimų portalus

Ieškokite skelbimų portalų, kurie turėtų sąlygas ir nemokamai įdėti skelbimą. Kartais portalai tampa kone monopoliu ir už kiekvieno daikto pardavimą reikalauja daugiau negu pats daiktas yra vertas. Tai tikrai niekam nieko gero nežada ir neneša, todėl pagalvokite apie tai, kur galima patalpinti skelbimą nemokamai. Tą padarysite, tik paieškokite.

Gero skelbimo etiketas:

  • Pasidarykite gerų nuotraukų. Tai tikrai pravers, kadangi su prastomis nuotraukomis nesimatys jūsų parduodamo daikto privalumo, o be to jis ir iškart atrodys prastesnis vien dėl nuotraukų kokybės.
  • Galvokite apie skelbimo pavadinimą. Jis turi būti patrauklus. Tai ne tik telefono, kurį parduodate, modelis, bet ir sakinys, pavyzdžiui, "parduodu beveik naują telefoną Nokia" ir pan.
  • Aprašykite nei per ilgai, nei per trumpai. Žmonės neturi laiko skaityti jūsų meilės istorijos parduodamam daiktu, tačiau apskritai reikia nepamiršti paminėti visko, kas svarbu.
  • Pataikykite į tą kategoriją, kurioje ir turi atsidurti, nes jeigu įdėsite ne ten, kur priklauso, žmonės jų neras.
  • Nebijokite ir mokamų skelbimų paryškinimo paslaugų. Kartais didelėje grupėje verta išsiskirti skelbimą tiesiog kažkiek pakėlus aukščiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *